П О Ш Т А
 
Логін:
Пароль:

Вхід на сайт
Вітаю Вас, Гість
Реєстрація Вхід
Головна » Юристи » Запорожье » Адвокат » Адвокат Козар Михайло Володимирович

Адвокат Козар Михайло Володимирович

69081, Запоріжжя, вул. Паторжинського 1-д
Телефон: 061 2208504, 099 2199144

Спеціалізація

Юридичне бюро адвоката Козар Михайла Володимировича надає комплексну правову допомогу Клієнтам - громадянам та юридичним особам з юридичних питань, що виникають під час діяльності Клієнта, яка включає в себе усні та письмові консультації, аналіз та юридична підготовка документів, представництво в судових інстанціях та перед третіми особами тощо.

Пріоритетним напрямком діяльності бюро, є судова практика із захисту прав та законних інтересів Клієнтів  в сфері цивільних, господарських та адміністративних правовідносин. Багаторічний досвід роботи та судової практики дозволяє здійснювати судовий захист Клієнтів належним чином та відновлювати порушувані праві охоронювані законом інтереси.

Даний напрямок діяльності бюро є не виключним і не обмежується лише ним.

За бажанням Клієнтів бюро забезпечить юридичний супровід (аутсортинг) поточної та господарської діяльності, що дасть можливість зменшити витрати Клієнтів на оплату праці штатних працівників та оперативне вирішення правових питань.

Крім цього вкрай актуальною є послуга з адвокатського зберігання документів Клієнтів (конфідиційного, комерційного або іншого характеру), яка дозволить зберігати документи від небажаного вилучення третім особами та уникнути негативних наслідків із їх вилученням.

За необхідністю і бажання Клієнтів бюро надає інші види правової допомоги.
Більш детально про діяльність юридичного бюро адвоката Козар Михайла Володимировича можна дізнатися зателефонувавши по тел. (061) 220 85 04, (099) 219 91 44.

Рік початку юридичної практики: 2003

Суди: судові інстанції всіх рівней та спеціалізацій.

Міста: Солоне, Васильківка, Вільнянськ, Лукашеве, Синельникове, Запоріжжя, Башмачка, новомиколаївка, Томаківка