П О Ш Т А
 
Логін:
Пароль:

Вхід на сайт
Вітаю Вас, Гість
Реєстрація Вхід


В центре занятости нарушают закон. - ЮРИДИЧНИЙ ФОРУМ

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
ЮРИДИЧНИЙ ФОРУМ » ГОСПОДАРСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ » Трудове право » В центре занятости нарушают закон.
В центре занятости нарушают закон.
TOXA100Дата: Четвер, 09.01.2014, 01:51 | Сообщение # 1
Рядовий
Группа: Користувач
Сообщений: 1
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Відповідно до п. 37 п.п.1.20 Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу,

затвердженого Постановою КМУ від 20.03.2013 р. №198 територіальний орган здійснює припинення реєстраціїбезробітних у

разі:

* відмови від двох пропозицій підходящої роботи, в тому числі за набутою професією за направленням територіального

органу, А ДЛЯ БЕЗРОБІТНОГО, ЯКИЙ ВПЕРШЕ ШУКАЄ РОБОТУ ТА НЕ МАЄ ПРОФЕСІЇ (СПЕЦІАЛЬНОСТІ), - відмови від двох пропозицій

проходження професійного навчання у період з дня реєстрації (перереєстрації).

Профессии (специальности) у меня нету и меня пытаются направить на курсы, я отказываюсь, мне говорят что в случае 2ух

отказов меня снимают с учета. НО! Дело в том, что я работал (то есть не ищу работу впервые) и в центре я уже несколько

раз стоял (то есть не впервые ищу работу).

Значит ко мне это не имеет отношения и я могу отказываться более 2ух раз от учебы?

PS Вот еще

Стаття 45. Припинення реєстрації безробітного

1. Реєстрація безробітного в територіальному органі центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику

у сфері зайнятості населення та трудової міграції, припиняється у разі:

4) дворазової відмови від пропонування підходящої роботи, а для безробітного, який вперше шукає роботу та не має

професії (спеціальності), дворазової відмови від пропонування проходження професійного навчання;
 
pravo547848Дата: Середа, 15.01.2014, 19:58 | Сообщение # 2
Рядовий
Группа: Юрист
Сообщений: 4
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Юридическая помощь Киев! Хотите справедливости? Ваши праванарушили? Если вам нужна помощь в решении сложных, конфликтныхситуаций связанных с нарушением ваших прав ( конституционных, трудовых),
ОБРАЩАЙТЕСЬ (arutyunova91@mail.ua)!!!Решение проблем без значительных
материальных затрат!
 
ЮРИДИЧНИЙ ФОРУМ » ГОСПОДАРСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ » Трудове право » В центре занятости нарушают закон.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: