П О Ш Т А
 
Логін:
Пароль:

Вхід на сайт
Вітаю Вас, Гість
Реєстрація Вхід


Бывший муж хочет отсудить ребёнка - ЮРИДИЧНИЙ ФОРУМ

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
ЮРИДИЧНИЙ ФОРУМ » ЮРИДИЧНІ ФОРУМИ » Сімейне право » Бывший муж хочет отсудить ребёнка
Бывший муж хочет отсудить ребёнка
ElenaДата: Середа, 20.03.2013, 19:15 | Сообщение # 1
Рядовий
Группа: Користувач
Сообщений: 1
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Здраствуйте! Мы с бывшим мужем не проживаем вместе уже 1,5 года, но развелись только две недели назад. Есть общая дочка, которой 3 годика. Я с дочкой проживаю со своими родителями. Бывший муж за эти 1,5 года материально нас не обеспечивал. Когда мне необходимо отлучится по-делам, тогда я оставляю её со своими родителями,и то это бывает крайне редко. Он на это реагирует крайне резко и негаивно, считает что я обязана постоянно находится рядом с ребёнком. Активного участия в воспитании ребёнка он не принимает. Иногда может месяц не появлятся и не спрашивать за дочку. У меня появился молодой человек, когда он узнал об этом, то приехал к нам домой, и устроил ужастный скандал, заявив что я очень плохая мать. Ссылаясь на свои связи, он собирается отсудить ребёнка.  Это очень эгоистичный и диспотичный человек, разговаривать с ним не имеет смысла. Что мне стоит предпринять в этой ситуации?
 
zema42Дата: П`ятниця, 22.03.2013, 16:32 | Сообщение # 2
Рядовий
Группа: Юрист
Сообщений: 6
Репутация: 1
Замечания: 0%
Статус: Offline
Відповідно до статті 164Сімейного Кодексу мати, батько можуть бути позбавлені судом батьківських прав, якщо вона, він: 

1) не забрали дитину з пологового будинку або з іншого
закладу охорони здоров'я без поважної причини і протягом шести
місяців не виявляли щодо неї батьківського піклування;

2) ухиляються від виконання своїх обов'язків по вихованню
дитини;


3) жорстоко поводяться з дитиною;

4) є хронічними алкоголіками або наркоманами;

5) вдаються до будь-яких видів експлуатації дитини,
примушують її до жебракування та бродяжництва;

6) засуджені за вчинення умисного злочину щодо дитини.
як я зрозумів Ваш чоловік не підтримує Вас матеріально, а Ви звертались до суду з позовом про стягнення аліментів? Чи є у Вас рішення про стягнення аліментів?

Відповідно до статті 170 СК України відібрання дитини від батьків без позбавлення їх 
батьківських прав

1. Суд може постановити рішення про відібрання дитини від
батьків або одного з них, не позбавляючи їх батьківських прав, у
випадках, передбачених пунктами 2-5 частини першої статті 164
цього Кодексу, а також в інших випадках, якщо залишення дитини у
них є небезпечним для її життя, здоров'я і морального виховання.

У цьому разі дитина передається другому з батьків, бабі,
дідові, іншим родичам - за їх бажанням або органові опіки та
піклування.
Я вважаю, що Ваш чоловік не зможе цього зробити, оскільки не має підстав для відібрання дитини. те що ви погано виховуєте дитину ще треба довести. Для більш детальної консультації ви можете звернутисядо мене на імейл або поскайпу.
 
ЮРИДИЧНИЙ ФОРУМ » ЮРИДИЧНІ ФОРУМИ » Сімейне право » Бывший муж хочет отсудить ребёнка
Сторінка 1 з 11
Пошук: