П О Ш Т А
 
Логін:
Пароль:

Вхід на сайт
Вітаю Вас, Гість
Реєстрація Вхід
Головна » Юридичні Статті » Права громадянина » ДЕ НЕ МОЖНА ПИТИ ПИВО І ПАЛИТИ

ДЕ НЕ МОЖНА ПИТИ ПИВО І ПАЛИТИ


Дата публікації: Четвер, , 19:16; рубрика: Права громадянина

Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження споживання і продажу пива та слабоалкогольних напоїв" обмежив можливості жителів і гостей України не тільки вживати пиво і "слабоалкоголку", але й курити.

Де заборонено вживати пиво?


Згідно з чинним законодавством України існують обмеження як для розпивання пива (крім безалкогольного), так і для слабоалкогольних напоїв.

    Слабоалкогольні напої - алкогольні напої з вмістом етилового спирту від 1,2 до 8,5 відсотка об'ємних одиниць та екстрактивних речовин не більше як 14,0 г на 100 см3, виготовлені на основі водно-спиртової суміші з використанням інгредієнтів, напівфабрикатів та консервантів, насичені чи ненасичені діоксидом вуглецю.

    Пиво - це насичений діоксидом вуглецю пінистий напій, отриманий під час бродіння сусла пивними дріжджами охмеленого, що відноситься до товарної групи УКТ ЗЕД за кодом 2203.

Заборонено вживати пиво (крім безалкогольного), алкогольні, слабоалкогольні напої, а також вина столові в наступних місцях: на вулицях; у закритих спортивних спорудах; у скверах; парках; у всіх видах громадського транспорту (включаючи транспорт міжнародного сполучення); в установах охорони здоров'я ( крім споживання столових вин на території санаторіїв у спеціально відведених місцях; у навчальних та освітньо-виховних закладах); на зупинках транспорту, в підземних переходах; в установах культури; у закритих спортивних спорудах (крім пива в пластиковій тарі); у ліфтах і таксофонах; на дитячих майданчиках; на спортивних майданчиках; у приміщеннях органів державної влади та органів місцевого самоврядування, інших державних установ.

Винятком є підприємства торгівлі та громадського харчування, в яких продаж таких напоїв дозволена органами місцевого самоврядування.

Які покарання передбачені?


Питання про те, вирішувати просто попереджати порушника або оштрафувати, належить виключно до компетенції органів міліції. При це враховуються характер правопорушення, ступінь вини правопорушника, його майновий стан, обставини, що пом'якшують і обтяжують відповідальність.

    До обставин, які пом'якшують відповідальність за адміністративне правопорушення відносяться, наприклад, щирого каяття правопорушника; вчинення порушення вагітною жінкою, чи жінкою, яка має дитину віком до одного року; вчинення правопорушення неповнолітнім і т.д.

    До обтяжливим обставин відносяться продовження протиправної поведінки правопорушника, незважаючи на вимоги уповноважених на те осіб, припинити його; вчинення правопорушення групою осіб; вчинення правопорушення у стані сп'яніння і т.д.

Проведення особистого огляду


Порядок проведення особистого огляду та огляду речей регулюється ст. 260, 264 КУпАП. Так, ст. 260 цього Кодексу встановлено, що у випадках, прямо передбачених законами України, з метою припинення адміністративного правопорушення, коли вичерпано інші заходи впливу, встановлення особи, складення протоколу про адміністративне правопорушення, у разі неможливості складання його на місці вчинення правопорушення, якщо складення протоколу є обов'язковим , допускаються адміністративне затримання особи особистий огляд, огляд речей і вилучення речей та документів, а також огляд на стан алкогольного, наркотичного або іншого сп'яніння.

    Особистий огляд і огляд речей може здійснюватися уповноваженими на те посадовими особами органів Служби безпеки України, внутрішніх справ, органів і установ виконання покарань та слідчих ізоляторів, Військової служби правопорядку у Збройних Силах України, воєнізованої охорони, цивільної авіації, митних установ і органів прикордонної служби, а у випадках, прямо передбачених законами України, також і інших органів.

    Особистий огляд повинен здійснюватися уповноваженою на те особою однієї статі з оглядаємої і в присутності двох понятих тієї ж статі.

    Огляд речей здійснюється в присутності їх власників. У невідкладних випадках речі оглядаються за участю двох понятих під час відсутності їх власника.

    Про особистий огляд, огляд речей складається протокол або ж про огляд робиться відповідний запис у протоколі про адміністративне правопорушення або в протоколі про адміністративне затримання.



Всього коментарів: 4
4 АРТИСТ  
0
а как же быть, если таких статей не существует???

3 Сорри...  
0
извените,но ст 260 и 264 в КУпАп не существует!!!

2 Celvin  
0
это общественные места.. не?

1 newagno  
0
дозволено вживання пива в парковій зоні або на пляжі?

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

РУБРИКИ

Банкрутство підприємства [3]
Військове право [2]
Закон і бізнес [24]
Захист прав споживачів [7]
Звернення до суду [15]
Інтелектуальна власність [2]
Кримінальні справи [6]
Корпоративні відносини [5]
Міграційне право [2]
Нерухоме майно [7]
Оподаткування [10]
Перевірка підприємства [8]
Права громадянина [11]
про ДАІ [4]
Рейдерство [2]
Сімейне право [7]
Спадкове право [5]
Страхування [2]
Суд по кредиту [5]
Трудові відносини [11]

ПОШУК ПО САЙТУ

ПРИЄДНУЙТЕСЬ
Google+

РЕКОМЕНДОВАНІ САЙТИ





ПІДТРИМАТИ САЙТ WEBMONEY
Z401169167041
U131140520865
R298291195371