П О Ш Т А
 
Логін:
Пароль:

Вхід на сайт
Вітаю Вас, Гість
Реєстрація Вхід
Головна » Юридичні Статті » про ДАІ » ЗМІНИ ДО ПРАВИЛ ДОРОЖНЬОГО РУХУ ВІД ДАІ

ЗМІНИ ДО ПРАВИЛ ДОРОЖНЬОГО РУХУ ВІД ДАІ


Дата публікації: Вівторок, , 19:19; рубрика: про ДАІНа офіційному сайті ДАІ опубліковані зміни до Правил дорожнього руху, які поки знаходяться у стадії розробки і обговорення. У цілому документ передбачає безліч змін в Правилах, як позитивних з точки зору водіїв, так і таких, ускладнюють водіям життя. 

Позитивні зміни у ПДД

До перших, зокрема, можна віднести нормативне закріплення того, що зупиняти ТЗ можуть тільки співробітники міліції і тільки при виконанні службових обов'язків. Позитивною зміною можна назвати і нове визначення ДТП, згідно з яким таким вважається подія, що виникла під час користування дорожньо-транспортною інфраструктурою і внаслідок якогї постраждали люди або виник матеріальний збиток (тобто тепер за пошкодження авто, яке виникло не при описаних умовах, забирати права не будуть) . 

Уточнюється визначення головної дороги. Згідно з проектом це не тільки дорога, зазначена відповідними знаками, а й дорога з твердим покриттям по відношенню до грунтової, а також будь-яка дорога по відношенню до виїзду з прилеглої території. 

Негативні зміни у правилах дорожнього руху

У той же час посилені правила стоянки ТЗ (тепер знак "Зупинка заборонена" не буде робити виключень для водіїв таксі, що здійснюють посадку-висадку пасажирів). Вводиться заборона зупинки на смугах гальмування і розгону. З затвердженням цих змін з'являться і нові дорожні знаки, наприклад, знаки нової групи "Туристична інфраструктура".Всього коментарів: 2
1  
Хто має законне право видавати посвідчення міжнародного зразка? Його можна отримати в невеликому містечку? В інтернеті є багато сайтів, що пропонують послуги з оформлення міжнародного посвідчення, це законно?

2  
про це краще запитати на форумі http://juryst.at.ua/forum

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

РУБРИКИ

Банкрутство підприємства [3]
Військове право [2]
Закон і бізнес [24]
Захист прав споживачів [7]
Звернення до суду [15]
Інтелектуальна власність [2]
Кримінальні справи [6]
Корпоративні відносини [5]
Міграційне право [2]
Нерухоме майно [7]
Оподаткування [10]
Перевірка підприємства [8]
Права громадянина [11]
про ДАІ [4]
Рейдерство [2]
Сімейне право [7]
Спадкове право [5]
Страхування [2]
Суд по кредиту [5]
Трудові відносини [11]

ПОШУК ПО САЙТУ

ПРИЄДНУЙТЕСЬ
Google+

РЕКОМЕНДОВАНІ САЙТИ

ПІДТРИМАТИ САЙТ WEBMONEY
Z401169167041
U131140520865
R298291195371