П О Ш Т А
 
Логін:
Пароль:

Вхід на сайт
Вітаю Вас, Гість
Реєстрація Вхід


Заявление на оформление наследства - ЮРИДИЧНИЙ ФОРУМ

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
ЮРИДИЧНИЙ ФОРУМ » ЮРИДИЧНІ ФОРУМИ » Спадщина » Заявление на оформление наследства
Заявление на оформление наследства
arkhipoffДата: П`ятниця, 11.02.2011, 22:57 | Сообщение # 1
Рядовий
Группа: Користувач
Сообщений: 1
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Подскажите, пожалуйста, можно ли подать заявление на оформление наследства не по месту прописки в гос. нотариальную контору. Заранее спасибо!!!

Сообщение отредактировал arkhipoff - П`ятниця, 11.02.2011, 23:00
 
ЕленаДата: Понеділок, 14.02.2011, 18:58 | Сообщение # 2
Рядовий
Группа: Користувач
Сообщений: 1
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Здравствуйте!!!! Можно ли вступив в наследство получить его со вклада в банке и что для этого необходимо??
 
spadokДата: Вівторок, 15.02.2011, 13:54 | Сообщение # 3
Рядовий
Группа: Користувач
Сообщений: 2
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
І де відповідді ?
 
НотаріусДата: Вівторок, 15.02.2011, 14:40 | Сообщение # 4
Рядовий
Группа: Юрист
Сообщений: 7
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Згідно з чинним законодавством - заяву про прийняття спадщини слід подавати або до держ. нот. контори або до приватного нотаріуса за місцем проживання СПАДКОДАВЦЯ на час смерті.
Тобто Ви маєте право подати заяву до будь-якого нотаріуса в межах міста.

Додано (15.02.2011, 15:40)
---------------------------------------------
Запитання два будь-ласка уточніть!

 
galioДата: П`ятниця, 01.04.2011, 22:37 | Сообщение # 5
Рядовий
Группа: Користувач
Сообщений: 2
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Чи ксерокопія заповіту має юридичну силу?

! Скажіть будь ласка, pік тому, ми з мамою приходили до нотаріуса оформляти заповіт

Тепер, після смерті матері я прийшла до нього з цим же заповітом, де один примірник зберігається в нього, а інший був у мене на руках.
Нотаріус зажадав оригінал заповіту, що був у мене.

Питання , який документ він повинен видати мені на руки, що підтверджує я йому віддала оригінал?
Проста ксерокопія заповіту є таким документом чи ні?
Там є підпис і прізвище нотаріуса і печатка, але це все ж таки ксерокопія.

 
НотаріусДата: Субота, 02.04.2011, 09:08 | Сообщение # 6
Рядовий
Группа: Юрист
Сообщений: 7
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Дуже дивно!
Як я розумію, Ваша мати склала у нотаріуса заповіт.
Тепер, після смерті матері Ви прийшли приймати спадщину, а нотаріус від Вас вимагає оригінал заповіту...????
Йдіть до іншого нотаріуса.
Тому що ми, перевіряємо, чи складено померлим заповіт і маємо право надіслати запит до нотаріуса, який такий заповіт посвідчував з проханням вказати зміст заповіту.
Ви мабуть, неправильно нотаріуса зрозуміли, можливо вона просить, щоб Ви пошукали оригінал, але точно не "жадає"
 
galioДата: Субота, 02.04.2011, 15:03 | Сообщение # 7
Рядовий
Группа: Користувач
Сообщений: 2
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Уточнюю Я мала заповіт на руках (складений моєю мамою рік тому) другий екземпляр був у того ж нотаріуса.

Я представила ксерокопіїї всіх документів і він звірив їх з оригіналом.
Потім в останню хвилину нотаріус сказав залишити оригінал заповіту, що був у мене на руках, але взамін нічого не видав...
і мені стало дивно чому я взамін не маю ніякого документу тобто навіть розписки нотаріуса?
я лише встигла зробити ксерокопію заповіту і все.
І при чому тут жадає чи просить ??Це діла не міняє.Я хочу лише знати як правильно оформляється моє проаво спадщини....ЩО він повинен був мені видати взамін всім моїм представленим документам на його вимогу???

Додано (02.04.2011, 16:03)
---------------------------------------------
АЛЛО...тут хтось є на форумі???

 
НотаріусДата: Понеділок, 04.04.2011, 11:03 | Сообщение # 8
Рядовий
Группа: Юрист
Сообщений: 7
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Нотаріус на Ваше прохання може Вам віддіти оригінал заповіту, тільки навіщо він Вам, якщо Ви у нього оформляєте спадщину???
Розписки за прийняті документи нотаріус не дає.
Всі документи долучаються до справи і зберігаються в архіві нотаріуса!
 
JennДата: Вівторок, 21.08.2012, 23:24 | Сообщение # 9
Рядовий
Группа: Юрист
Сообщений: 2
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Нотаріус не дає жодних розписок.
Він має право витребувати документи, які необхідні йому для ведення та оформлення спадкової справи.
Всі ті документи долучаються до справи. яка потім зберігається в нотаріальній конторі.
Тут все дуже просто)
 
lilyyyajДата: Неділя, 23.09.2012, 22:37 | Сообщение # 10
Рядовий
Группа: Користувач
Сообщений: 1
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Скажіть буть ласка, от така ситуація склалася, одинока жінка похилого віку вирішила мене приписати в квартиру, яку в майбутньому вона отримає при здачі дома, зараз вона на черзі....Питання: "Чи отримаю я на неї права коли жінка напише на мене заповіт????"
 
basov73Дата: Понеділок, 24.09.2012, 07:20 | Сообщение # 11
Рядовий
Группа: Юрист
Сообщений: 6
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Стаття 1222. Спадкоємці

1.Спадкоємцями за заповітом і за законом можуть бути фізичні особи, які є живими на час відкриття спадщини, а також особи, які були зачаті за життя спадкодавця і народжені живими після відкриття спадщини.
2. Спадкоємцями за заповітом можуть бути юридичні особи та інші учасники цивільних відносин (стаття 2 цього Кодексу).

Стаття 1223. Право на спадкування

1. Право на спадкування мають особи, визначені у заповіті.
2. У разі відсутності заповіту, визнання його недійсним, неприйняття спадщини або відмови від її прийняття спадкоємцями за заповітом, а також у разі неохоплення заповітом усієї спадщини право на спадкування за законом одержують особи, визначені у статтях 1261-1265 цього Кодексу.
3. Право на спадкування виникає у день відкриття спадщини.
 
11611Дата: Понеділок, 01.04.2013, 00:09 | Сообщение # 12
Рядовий
Группа: Юрист
Сообщений: 6
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
lilyyyaj, отримаєте (при умові наявності права на квартиру у заповідача) якщо заповіт не буде скасовано або не зявляться спадкоємці на обовязкову частку. Дельну інформацію можна отримати на сайті http://1info.at.ua/
 
ЮРИДИЧНИЙ ФОРУМ » ЮРИДИЧНІ ФОРУМИ » Спадщина » Заявление на оформление наследства
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: