П О Ш Т А
 
Логін:
Пароль:

Вхід на сайт
Вітаю Вас, Гість
Реєстрація Вхід


Отримання спадку в Лондоні!!! - ЮРИДИЧНИЙ ФОРУМ

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
ЮРИДИЧНИЙ ФОРУМ » ЮРИДИЧНІ ФОРУМИ » Спадщина » Отримання спадку в Лондоні!!! (Потрібен юрист в Англії, щодо набуття майна)
Отримання спадку в Лондоні!!!
spadokДата: Вівторок, 15.02.2011, 14:16 | Сообщение # 1
Рядовий
Группа: Користувач
Сообщений: 2
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Доброго дня.
В Англії, в Лондоні мене визнали особою, що має право на отримання спадку нерухомого майна громадянина Англії, що оцінюється в грошовому еквіваленті.
Колегія соліціторів повернула мені все документи листом, що були раніше в Україні заверенні нотаріально і перекладені на англійську мову мною і передані на їх вимогу в Лондон. В свому листі вони вказали, що у них більшей не має інтересу у цій справі, і що мені потрібно знайти список відповідних фірм в Англії, і знайти юриста по спадковому праву в Україні, який би представляв мої інтереси закордонном, сконтактувався би з соліцітором в Лондоні, щоб повідомити про це.
Чи означатиме це, що буде суд балістера - суд вищої інстанцій і який відсоток потрібно сплатити фірмі, яка представлятиме мої інтереси ?
Чи є в В Києві юристи по спадкову праву, номера телефонів, адреса.
З нетерпінням чекаю на оперативну та швидку відповідь та подальшу взаємовигідну співпрацю.

Додано (15.02.2011, 15:16)
---------------------------------------------
Будь-ласка, дайте відповідь!

 
BELARUSДата: Четвер, 03.03.2011, 09:16 | Сообщение # 2
Сержант
Группа: Юрист
Сообщений: 36
Репутация: 3
Замечания: 0%
Статус: Offline
Зверніться в Укрінтерюрколегію, що м. Києві.
 
ЮРИДИЧНИЙ ФОРУМ » ЮРИДИЧНІ ФОРУМИ » Спадщина » Отримання спадку в Лондоні!!! (Потрібен юрист в Англії, щодо набуття майна)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: