П О Ш Т А
 
Логін:
Пароль:

Вхід на сайт
Вітаю Вас, Гість
Реєстрація Вхід


вчинення неправомірних дій нотаріусом - ЮРИДИЧНИЙ ФОРУМ

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
ЮРИДИЧНИЙ ФОРУМ » ЮРИДИЧНІ ФОРУМИ » Спадщина » вчинення неправомірних дій нотаріусом (про оскарження, неправомірне вчинення нотаріальних дій)
вчинення неправомірних дій нотаріусом
IMagnaChartaДата: Четвер, 23.08.2012, 11:18 | Сообщение # 1
Рядовий
Группа: Користувач
Сообщений: 2
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Якою за змістом повинна бути позовна заява до суду про оскарження нотаріальних дій приватного нотаріуса, про неправомірне вчинення дій нотаріуса, про відмову здійснення нотаріальних дій приватним нотаріусом згідно законодавства. Які особи можуть бути позивачами, відповідачами, 3-і, 4-і..... На які нормативно-правові акти законодавства я можу посилатися у такій позовній заяві. Чи є місце у заяві для відшкодування матеріальних та моральних збитків спадкоємиці приватним нотаріусом.
Про себе:я -єдина спадкоємиця, перша черга, донька, Спадок за законом. У спадок за законом після смерті моєї покійної матері входить будинок, земля (заламінований Державний акт на землю), грошові збереження у Ощадбанку , спадок за Заповітом ( теж заламінований ) моєї покійної бабусі моїй покійній матері в іншому місті іншої області України. Приватний нотаріус узявши наперед гроші після шести місячного терміну видав тільки Свідоцтво про право на власності на будинок. За правом власності на землю, за Заповітом, за грошовими компенсаціями , які зберігаються у Ощадбанку я хожу рік, неодноразово зверталася про здійснення перевірок стосовно викладених фактів у Київське обласне управління юстиції, до міністра юстиції України, до прем"єр-міністра України. Приватний нотаріус мої заяви не реєструє, мої ремендовані листи не отримує, вимоги перевірок не виконує - ігнорує, і таким чином витребовує від мене додатково чималих грошей для скорішого зрушення моєї спадкової справи.
 
shavlykДата: Субота, 25.08.2012, 21:43 | Сообщение # 2
Рядовий
Группа: Юрист
Сообщений: 7
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Якщо все так запущено, моя Вам порада наймайте досвідченого юриста, який дуже швидко поставить нотаріуса на місце, адже все це робиться елементарно. Заходите в кабінет з юристом і вимагаєте негайного надання розяснення щодо відмови у здійсненні нотаріальних дій, якщо і тоді він відмовиться, викликаєте міліцію, яка повинна зафіксувати цей факт (вони складають протокол), а вже потім до суду, але знову таки я Вас попереджаю, що самі Ви без грамотного юридичного підходу нічого не зробите.
Треба буде пишіть.


Кваліфікована юридична допомога у Вінниці та області. Тел. (098) 416 96 21
 
garkavenkoДата: Субота, 25.08.2012, 23:03 | Сообщение # 3
Сержант
Группа: Юрист
Сообщений: 28
Репутация: 1
Замечания: 0%
Статус: Offline
Навіщо тут потрібна міліція? Нотаріус повинен винести постанову про відмову у вчиненні нотаріальної дії, в якій повинен зазначити підстави такої відмови. В даному випадку потрібно звертатися лише до суду.
 
shavlykДата: Неділя, 26.08.2012, 12:19 | Сообщение # 4
Рядовий
Группа: Юрист
Сообщений: 7
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Quote (garkavenko)
Навіщо тут потрібна міліція? Нотаріус повинен винести постанову про відмову у вчиненні нотаріальної дії, в якій повинен зазначити підстави такої відмови. В даному випадку потрібно звертатися лише до суду.

Шановний garkavenko, Ви уважно читайте мої відповіді, а вже потім задавайте запитання. Міліція потрібна для того, щоб коли нотаріус відмовиться виносити вказану постанову, зафіксувати факт порушення і факт наявності спору, адже в суді треба буде довести наявність такого спору-це практика. Судді часто фудболять позови, аби їх не розглядати через те, що не вбачається ознак спору і вказане питання можна вирішити мирно через нотаріуса. От томуто і треба міліція, щоб зафіксувати факт порушення нотаріусом, який відмовляється виносити постанову.


Кваліфікована юридична допомога у Вінниці та області. Тел. (098) 416 96 21

Сообщение отредактировал shavlyk - Неділя, 26.08.2012, 18:09
 
garkavenkoДата: Понеділок, 27.08.2012, 10:55 | Сообщение # 5
Сержант
Группа: Юрист
Сообщений: 28
Репутация: 1
Замечания: 0%
Статус: Offline
Шановна IMagnaCharta! Для того щоб не портити свої нерви та витрачати власний час на "досвідчених юристів" та особиливо міліцію, яка взагалі тут не потрібна, Вам треба написати заяву з проханням надати мотивовану відмову нотаріуса та відправити її заказним листом з описом вкладення. Вже потім у Вас буде або відмова в належній формі, яку можна буде оскаржити або докази для оскарження дій (бездіяльності) нотаріуса. Оскаржити нотаріальні дії або відмову від їх вчинення треба звернувшись до суду. В позовній заяві треба посилатися на норми Закону України "Про нотаріат" та Інструкцію про порядок вчинення нотаріальних дій нотаріусами України.

Міністерство юстиції України при якій створена Комісія з розгляду питань про анулювання свідоцтв про право на заняття нотаріальною діяльністю. Нотаріус може втратити виданого йому свідоцтва за неодноразове порушення чинного законодавства при вчиненні нотаріальних дій або грубого порушення закону, яке завдало шкоди інтересам держави, підприємств, установ, організацій, громадян.
До того ж, згідно зі ст. 27 ЗУ " Про нотаріат " шкода, заподіяна особі внаслідок дій або недбалості приватного нотаріуса, відшкодовується в повному розмірі.
 
Julia_KovalДата: Понеділок, 27.08.2012, 14:48 | Сообщение # 6
Рядовий
Группа: Юрист
Сообщений: 1
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Если нотариус отказывается совершать нотариальные действия необходимо требовать от него Постановление об отказе в совершении нотариальных действий.
Это постановление нотариус должен выдать по Вашему требованию в трехдневный срок. В нем он указывает причину отказа, нормы законов и разъясняет порядок обжалования Постановления.
Если нотариус не выдает его в указанный срок по Вашему устному требованию - пишите заявление и сдавайте его в канцелярию нотариальной конторы. Штамп со входящим номером, датой, ФИО, подписью должностного лица на заявлении будут доказательствами требования Вами Постановления.
Если Ваше заявление нотариус не принимает - отправьте его почтой заказным письмом с описью вложения и жалуйтесь в юстицию. В этом случае доказательствами требования постановления будут заявление, опись вложения, уведомление и чек почтового отделения.
Ответ "уважаемого юриста" по ситуации с милицией, мягко говоря, улыбнул. Представляю, что Вам ответят в милиции, если Вы, по такому вопросу, вызовете их вызовете в нотариальную контору.
 
ЮРИДИЧНИЙ ФОРУМ » ЮРИДИЧНІ ФОРУМИ » Спадщина » вчинення неправомірних дій нотаріусом (про оскарження, неправомірне вчинення нотаріальних дій)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: