П О Ш Т А
 
Логін:
Пароль:

Вхід на сайт
Вітаю Вас, Гість
Реєстрація Вхід


хто має право на земельну частку (пай) - ЮРИДИЧНИЙ ФОРУМ

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
ЮРИДИЧНИЙ ФОРУМ » ЮРИДИЧНІ ФОРУМИ » Спадщина » хто має право на земельну частку (пай)
хто має право на земельну частку (пай)
janitskajДата: Вівторок, 08.03.2016, 18:18 | Сообщение # 1
Рядовий
Группа: Користувач
Сообщений: 1
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Багато води лити не стану,але суть викладу саме так: "Я маю вищу аграрну освіту, досить вагомий досвід у господарюванні та веденні господарства, звернулась в сільську раду з клопотанням "Про виділення земельної частки під фермерське господарство"(маю власні наміри створити Науково Дослідне Господарство)" на що попередньо отримала в усній формі відповідь, "що ніхто вам нічого не дасть, навідь якщо і звільниться ділянка" .. цікаво але коли я наполягла на тому щоб надали відповідь письмово то відповідь мене просто шокувала .. " Земельна частка яка виділена Вами у додатках буда з 2007 року передана в оренду і орендар її за власний кошт довів до ладу (частка була колись сільським садом) у сільської ради не має підстав розірвати цей договір і тому можливо з 2028 року мені дадуть знати чи можна мені таки взяти цю частку під досліди. Поясніть мені будь-ласка чи є така відповідь обгрунтованою і чи маю я право на земельну частку (враховуючи той факт що я не маю жодної земельної частки не у власності не переданої у спадщину)? чи в нас боряться з корупцією лише у верхніх шарах суспільства, а простий трудовий люд будуть кормити лише обіцянками?В такій ситуації варто звернутись до суду? чи справа заздалегіть програшна?
 
ЮРИДИЧНИЙ ФОРУМ » ЮРИДИЧНІ ФОРУМИ » Спадщина » хто має право на земельну частку (пай)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: