П О Ш Т А
 
Логін:
Пароль:

Вхід на сайт
Вітаю Вас, Гість
Реєстрація Вхід


Звільнення при реорганізації - ЮРИДИЧНИЙ ФОРУМ

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
ЮРИДИЧНИЙ ФОРУМ » ГОСПОДАРСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ » Трудове право » Звільнення при реорганізації
Звільнення при реорганізації
ZEraTullДата: Четвер, 17.02.2011, 11:36 | Сообщение # 1
Рядовий
Группа: Користувач
Сообщений: 1
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Допоможіть розібратись в питанні звільнення жінок з роботи в державній установі при реорганізації. Я не державний службовець, але працюю на позаштатній посаді. З штату мене вивели після виходу з декрету (скористались моїм незнанням). Тепер структура підлягає реорганізації. Чи мають право звільнити працюючу жінку, в якої дитина не досягла 3 річного віку? Попередження про можливе вивільнення посади я отримала. Стаж роботи 3 роки, без порушень дисципліни, лікарняних окрім 8 місяців декрету.
 
juristinfoДата: Середа, 29.08.2012, 12:49 | Сообщение # 2
Рядовий
Группа: Юрист
Сообщений: 4
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Звільнення вагітних жінок та жінок що здійснюють догляд за дитиною до 3 років взагалі заборонено. За виключенням повної ліквідації підприємства.
 
sanchesДата: Четвер, 06.09.2012, 10:25 | Сообщение # 3
Рядовий
Группа: Користувач
Сообщений: 4
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
А можно ли как то уволит сотрудника у которого 3 детей и жена. Он единственный кормилец!! Есть ли какие то варианты?
 
ЕкономистДата: П`ятниця, 24.05.2013, 16:00 | Сообщение # 4
Рядовий
Группа: Користувач
Сообщений: 2
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Цитата (juristinfo)
Звільнення вагітних жінок та жінок що здійснюють догляд за дитиною до 3 років взагалі заборонено. За виключенням повної ліквідації підприємства.
100% після виходу жінки з лікарняного по догляду за дитиною вона має ознайомитись з наказом від керівника підприємства про реорганізацію, і тільки після 2 місяців після ознайомлення з наказом вона повинна звільнити робоче місце. Якщо ж вона не згодна ознайомлюватись з наказом то відділ кадрів має створити комісію яка в акті відобразить те що даний працівник не згоден ознайомлюватись з наказом.
Ну дали в мене діло не доходило працівник писав заяву. Якщо працівник напише заяву та буде надрукований наказ з причиною звільнення (реорганізація або з оптимізацією штату) то працівник може стати на біржу праці якщо ж напише за власним бажанням то відповідно ні...
 
AlexaДата: Четвер, 30.05.2013, 15:43 | Сообщение # 5
Рядовий
Группа: Користувач
Сообщений: 1
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Привіт усім!!!! Додаткову інформацію можна знайти в газеті "Все пробухгалтерський облік" . Повірте ви не пожалкуєте,дуже класно написано)) Бажаю успіхів у бізнесі!!))
 
ЮРИДИЧНИЙ ФОРУМ » ГОСПОДАРСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ » Трудове право » Звільнення при реорганізації
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: