Розпоряджатися (купувати, продавати, здавати в оренду) будь яким майном має право лише власник. Балансоутримувач цього права не має.
Щоправда власник може делегувати йому певні повноваження.
Якщо майно є власністю міської ради, то вона має прийняти рішення про передачу такого майна в оренду і погодити договір,
якщо власник обласна рада, то вона має прийняти рішення про передачу
майна в оренду та погодити договір оренди.Додано (08.04.2013, 21:51)
---------------------------------------------
В будь-якому разі договір укладається тільки після сесії відповідної ради.
Балансоутримувач повинен виконувати вимоги рішення сесії.
Таку угоду повинно бути підписано. Якщо у балансоутримувача є необхідність використовувати майно в своїх інтересах, тоді з відповідною заявою балансоутримувач повинен звернутися до обласної ради та підприємства-орендаря. В ній зазначити, що виявив бажання розірвати договір оренди з наступних причин. В більшості договорів міститься пункт про зміну умов договору чи його розірвання. Подивіться свій договір. як це урегульовано у ньому. Частіше про зміни чи розірвання попереджають за 30 календарних днів.
У Вашому випадку цього не було зроблено. Договір у Вас є і він продовжує діяти. Ви можете звернутися до господарського суду із позовною заявою, у якій зобовязатиорендаря и балансоутримувача її підписати та погодити. Це Ваше право
Додано (08.04.2013, 21:56)
---------------------------------------------
Можна спробувати спочатку вирішити це мирним шляхом: звернутися до орендодавця та балансоутримувача с заявою про підписання додаткової угоди. Якщо відповіді Ви не отримаєте, звернутися ще раз з аналогічною заявою, у якій вказати, що у випадку недосягнення згоди сторін, Ви будете захищати свої законні інтереси та права в судовому порядку. У законодавстві ця процедура має назву досудового урегулювання спорів. Її бажано проходити перед передачею документів до суду. Крім того, є шанс, що все можна вирішити без судової тяганини та зайвих грошових затрат.