П О Ш Т А
 
Логін:
Пароль:

Вхід на сайт
Вітаю Вас, Гість
Реєстрація Вхід


Стягнення боргу - ЮРИДИЧНИЙ ФОРУМ

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
ЮРИДИЧНИЙ ФОРУМ » ГОСПОДАРСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ » Договори » Стягнення боргу
Стягнення боргу
Skiv22Дата: Вівторок, 01.06.2010, 17:54 | Сообщение # 1
Рядовий
Группа: Користувач
Сообщений: 1
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Доброго дня!
В мене таке запитання:
Я дав у борг знайомому 9000 грн., про що ми склали договiр позики, в якiй обумовили, що грошi будуть ним повертатися щомiсяця, у сумi 800 грн. Сплативши(не повнicтю) перший внесок, позичальник припинив платити. Я планую подати на нього в суд, вимагаючи повернути всю суму позики(це обумовлено в договорi), i мене цiкавить такий момент: вiд чого залежить строк, який суд призначить для виплати суми, i якi санкцii можуть бути в тому випадку, якщо позичальник не буде виконувати постанову суду. Дякую.
 
MatiasДата: Понеділок, 07.06.2010, 20:40 | Сообщение # 2
Лейтенант
Группа: Модераторы
Сообщений: 61
Репутация: 2
Замечания: 0%
Статус: Offline
Quote (Skiv22)
Я планую подати на нього в суд, вимагаючи повернути всю суму позики(це обумовлено в договорi), i мене цiкавить такий момент: вiд чого залежить строк, який суд призначить для виплати суми, i якi санкцii можуть бути в тому випадку, якщо позичальник не буде виконувати постанову суду.

1. Если Вы просите взыскать всю сумму - то суд будет ограничен Вашими требованиями.
2. Ответчик может просить суд осуществить "розстрочення боргу" подав суду график погашения. Если Вы будете согласны - суд может утвердить график погашения частями.
3. На основании решения суда выдается "наказ" или "виконавчий лист" - Вы не указали, будет ли суд цывильным или хозяйственным. Если стороны в договоре - СПД, то лучше обращаться в хозяйственный суд - быстрее и профессиональнее.
Решения судов претворяют в жизнь - державні виконавці - державні службовці.
В общем, желательно видеть документы, чтобы разобраться в ситуации, а для этого Вам лучше обратиться к юристам. Можно начать с юридических консультаций в Вашем городе. К частнику не спешите - проконсультируйтесь у нескольких юристов.
 
ПрактикуючийЮристДата: Субота, 29.10.2011, 11:29 | Сообщение # 3
Сержант
Группа: Юрист
Сообщений: 32
Репутация: 1
Замечания: 0%
Статус: Offline
Було б добре разом з позовом подати заяву про забезпечення позову, в якій попросити суд накласти арешт на майно. Сума у Вас, звичайно, невелика, але, як правило, такі заяви психологічно дуже діють на відповідача, що прискорює виплату боргу.
У випадку, якщо боржник не виконає рішення суду вчасно, виконавча служба винесе постанову про накладення арешту на майно (якщо цього не зробить суд), реалізує майно, що належить боржнику і віддасть Вам 9000 грн.. Процедура для боржника досить болюча, тому, як правило, вже після відкриття виконавчого провадження у боржника звідкись дуже швидко знаходяться гроші на виплату боргу.


http://blagochin.ucoz.ru/
 
000Дата: П`ятниця, 16.12.2011, 08:56 | Сообщение # 4
Рядовий
Группа: Користувач
Сообщений: 1
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Доброе утро, ответьте пожалуйста на следующий вопрос:
Ситуация следующая, заключен был договор на строительно монтажные работы, Подрядчик, преступает к работе после внесения определённой сумы предоплаты. Документы подтверждающие внесения предоплаты отсутствуют, (восстановить или получить их не представляется возможным), однако Подрядчик приступил к началу работ. Можно ли тот факт, что Подрядчик приступил к выполнению работ, считать фактом того что он получил полную суму предоплаты, (дата начала работы - является датой внесения предоплаты)? И если да то как это сделать, каким образом доказать это в суде?
Определить дату начала внесения предоплаты, необходимо для расчета штрафных санкций за нарушение срока сдачи объекта.
Заранее благодарен за ответ.
 
marina067Дата: Неділя, 05.02.2012, 03:33 | Сообщение # 5
Рядовий
Группа: Користувач
Сообщений: 1
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Добрый вечер!Возникла вот такая ситуация: дала в долг деньги,под расписку....сума очень большая 15 500 долларов США,долг ни кто не отдал,теперь хочу подать в суд! Могу ли я оценить цену иска в гривне по официальному курсу НБУ!
А если нет, то могу ли я начислить инфляцию и 3 % годовых на суму в иностранной валюте и как оплачивать судебный сбор?! Заранее спасибо!!!..(сама начинающий юрист)
 
Вова-37Дата: Понеділок, 13.02.2012, 10:37 | Сообщение # 6
Підполковник
Группа: Юрист
Сообщений: 91
Репутация: 3
Замечания: 20%
Статус: Offline
Суд стягне в гривнях, з прирівненням до долара курсу НБУ на момент стягнення. У відповідності до Цивільного кодексу Ви маєте право ставити вимогу про інфляційні в гривнях та 3% річних,законом не заборонено.Тільки не ставте вимоги про стягнення відсотків
 
Влад43Дата: Четвер, 16.02.2012, 16:45 | Сообщение # 7
Рядовий
Группа: Користувач
Сообщений: 1
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Я планую подати на нього в суд, вимагаючи повернути всю суму позики(це обумовлено в договорi), i мене цiкавить такий момент: вiд чого залежить строк, який суд призначить для виплати суми, i якi санкцii можуть бути в тому випадку,

В таких справах завжди є деякі тонкощі - потрібно проаналізувати документальне оформленння, врахувати аргументи сторін. Перед поданням в суд раджу звернутися до безкоштовного онлайн-адвоката http://advokatonline.org.ua -в будь-якому разі отримаєте професійну пораду.


Сообщение отредактировал Влад43 - Четвер, 16.02.2012, 16:56
 
Вова-37Дата: Вівторок, 06.03.2012, 23:51 | Сообщение # 8
Підполковник
Группа: Юрист
Сообщений: 91
Репутация: 3
Замечания: 20%
Статус: Offline
Суд строк виплати не призначає. Сятгнення відбувається через виконачу службу.Суд виносить рішення про стягнення з іншої особи суму боргу, при цьому стягує суму інфляційних та 3% річних це все.Суд не стягне проценти за користуванням позикою оскільки проценти не передбачені законом
 
ЮРИДИЧНИЙ ФОРУМ » ГОСПОДАРСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ » Договори » Стягнення боргу
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: