П О Ш Т А
 
Логін:
Пароль:

Вхід на сайт
Вітаю Вас, Гість
Реєстрація Вхід


Питання про розподыл приватизованої квартири - ЮРИДИЧНИЙ ФОРУМ

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
ЮРИДИЧНИЙ ФОРУМ » ГОСПОДАРСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ » Нерухомість » Питання про розподыл приватизованої квартири
Питання про розподыл приватизованої квартири
NicknameДата: Субота, 02.07.2011, 14:30 | Сообщение # 1
Рядовий
Группа: Користувач
Сообщений: 1
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Квартира, в котрій живу я та моя мати, приватизована нею в 90-х роках. В свідоцтві про право власності написано "квартира ... дйсно належить на праві приватної, спільної, сумісної або часткової власності гр. ---- тут вказані моя мати,я та мій брат-------". Зараз брат з нами не живе і не прописаний в квартирі. Але вліз в борги по кредитах. Чи має він частку на квартиру? І чи може вимагати продати квартиру, щоб отримати свою частку в грошах?
 
ПрактикуючийЮристДата: Субота, 29.10.2011, 11:45 | Сообщение # 2
Сержант
Группа: Юрист
Сообщений: 32
Репутация: 1
Замечания: 0%
Статус: Offline
Якщо в свідоцтві на право власності справді зазначений Ваш брат, тоді він має право на частку цього будинку. Він, звичайно, може через суд визначити свою частку та продати її. Але ж хто купить 1/3 квартири? Ну, навіть якщо хтось і купить, то покупця він буде шукати довго.
Щоб уберегти майно від зазіхань банку Вашому брату його краще подарувати або продати своїм рідним. В іншому випадку. якщо банк подасть на Вашого брата в суд на стягнення заборгованості, діями виконавчої служби на квартиру накладуть арешт, і тоді вже 1/3 буде належати не Вашому брату, а банку.


http://blagochin.ucoz.ru/
 
ЮРИДИЧНИЙ ФОРУМ » ГОСПОДАРСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ » Нерухомість » Питання про розподыл приватизованої квартири
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: