П О Ш Т А
 
Логін:
Пароль:

Вхід на сайт
Вітаю Вас, Гість
Реєстрація Вхід


Дарити чи заповіт - ЮРИДИЧНИЙ ФОРУМ

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
ЮРИДИЧНИЙ ФОРУМ » ГОСПОДАРСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ » Нерухомість » Дарити чи заповіт (як позбути невістку права на майно.)
Дарити чи заповіт
ZymДата: Вівторок, 31.07.2012, 22:33 | Сообщение # 1
Рядовий
Группа: Користувач
Сообщений: 2
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
У моєї дружини є хата, офрмлена та приватизована на неї, наш син одружується, його майбутня дружина наполягає на тому щоб моя дружина переписала хату на нього. Питання - як краще оформити право власності на хату, аби прирозлученні синова дружина не мала прав на цю хату, договір даріння, заповіт чи щось інше. Дякую.
 
garkavenkoДата: Четвер, 02.08.2012, 00:00 | Сообщение # 2
Сержант
Группа: Юрист
Сообщений: 28
Репутация: 1
Замечания: 0%
Статус: Offline
В будь-якому випадку, дружина Вашого сина не буде мати права на даний будинок, оскільки відповідно до п.2 ч.1 ст.57 Сімейного кодексу України майно набуте нею, ним за час шлюбу на підставі договору дарування або в порядку спадкування є особистою приватною власністю дружини або чоловіка, одже поділу між подружжям не підлягатиме.
 
ZymДата: Четвер, 02.08.2012, 14:03 | Сообщение # 3
Рядовий
Группа: Користувач
Сообщений: 2
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
дуже дякую за відповідь, але якщо дружина вже після весілля перепише будинок на сина , то невіста буде мати якусь частку, наприклад після їхнього розлучення ?, то як краще зробити, тобто переписати дом на сина, аби невістка не мала на нього ніяких прав власності, подарувати, заповіт, чи щось інше ? Я розумію, що якщо моя дружина помре ( не приведи Господи) то я, як її чоловік маю всі права власності, ми хочемо ще при своєму житті переоформити хату на сина, то у такому випадку як нам краще зробити, що він залишився единим та нераздільним власником ? Дякую.
 
ЮРИДИЧНИЙ ФОРУМ » ГОСПОДАРСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ » Нерухомість » Дарити чи заповіт (як позбути невістку права на майно.)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: