П О Ш Т А
 
Логін:
Пароль:

Вхід на сайт
Вітаю Вас, Гість
Реєстрація Вхід


Незаконне приватизування землі - ЮРИДИЧНИЙ ФОРУМ

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
ЮРИДИЧНИЙ ФОРУМ » ГОСПОДАРСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ » Земля » Незаконне приватизування землі (Сусіди приватизували землю на якій стояв старий будинок.)
Незаконне приватизування землі
ozonnetДата: Вівторок, 19.10.2010, 12:11 | Сообщение # 1
Рядовий
Группа: Користувач
Сообщений: 2
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Сусіди приватизували землю яка біля їхнього будинку, але ця земля належала моїм батькам і там досі стоїть декілька стін від старого будинку(будинок згорів).

Очевидно приватизація була корупційним шляхом. Підкажіть будь ласка куди звертатися щоб повернути землю і приватизувати на мене?

І яка відповідальність передбачена для осіб які здійснювали приватизацію незаконно? Адже на мою думку ця земля належить мені.

 
specealistДата: Вівторок, 02.11.2010, 17:41 | Сообщение # 2
Рядовий
Группа: Юрист
Сообщений: 5
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Для забезпечення Ваших прав на батьківську земельну ділянку від Вас необхідна наступна інформація :
1. Стосовно передачі у власність або в користування (в даному випадку якщо передача відбувалась до 2001 рішення органу місцевого самоврядування про передачу у власність або надання в користування) - наявність таких рішень.
2. Місце розташування земельної ділянки ( село, СМТ, місто).
3. Наявність правовстановлюючих документів на нерухоме майно (у разі їх наявності), а також інша інформація яка доводить (документально) факт існування будинку.
Відносно "куди звертатися щоб повернути землю і приватизувати на Вас", з тієї інформації яку Ви виклали, в мене виникають сумніви що вона ВАША.
Але менше з тим, якщо надасте інформацію про яку я запитував, допоможу.
 
ozonnetДата: Вівторок, 30.11.2010, 10:39 | Сообщение # 3
Рядовий
Группа: Користувач
Сообщений: 2
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Ситуація наступна:

1) Жодних рішень немає (на руках)

2) Село

3) Документів немає бо вони згоріли з будинком! Але я дізнався що такі документи можна відновити на основі свідоцтв про смерть батьків і в с. раді має бути книга шнурована на основі якої можна виробити документи! Але в с. Раді відмовляються йти на співпрацю і кажуть що в них нічого нема.

 
ЮРИДИЧНИЙ ФОРУМ » ГОСПОДАРСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ » Земля » Незаконне приватизування землі (Сусіди приватизували землю на якій стояв старий будинок.)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: