П О Ш Т А
 
Логін:
Пароль:

Вхід на сайт
Вітаю Вас, Гість
Реєстрація Вхід


невиконання усних домовленостей - ЮРИДИЧНИЙ ФОРУМ

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
ЮРИДИЧНИЙ ФОРУМ » ЮРИДИЧНІ ФОРУМИ » Інші юридичні питання » невиконання усних домовленостей (неоплата виконаної роботи)
невиконання усних домовленостей
SergeДата: П`ятниця, 06.04.2012, 16:51 | Сообщение # 1
Рядовий
Группа: Користувач
Сообщений: 1
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Шановні консультанти по юридичних питаннях! Виникла наступна проблема. Я займаюсь перекладами текстів. Після того як я відісла врезюме по ел.пошті в одну з компаній, зі мною звязалась людина, яка запропонвала роботу і уточнила умови оплати, піля чого я виконав досить великий обсяг роботи. Контактування відбувлась по емейлу та телефону. Проте оплата не була виконана. Буду вдячний за поради, як я можу домогтись виплати грошей в такій непростій ситуації. Дякую наперед!
 
buginyaДата: П`ятниця, 13.04.2012, 13:28 | Сообщение # 2
Рядовий
Группа: Юрист
Сообщений: 4
Репутация: 1
Замечания: 0%
Статус: Offline
Вам відомі її реквізити, ПІБ, адреса? Вона фізична або юридична особа? Замовлення було надіслано вам поштою? Як воно сформульоване? ТЗ було?
Вважаю, що для початку вам потрібно вислати цій людині письмовий акт виконаних робіт з переліком виконаних робіт за усним договором про переклад разом з вимогою-претензією. про сплату грошей. Цінним листом з описом вкладення.
Основне питання таке - людина ідентифікована або анонімна для вас?
 
Вова-37Дата: Вівторок, 17.04.2012, 22:32 | Сообщение # 3
Підполковник
Группа: Юрист
Сообщений: 91
Репутация: 3
Замечания: 20%
Статус: Offline
Я думаю що у Вас безвихідна ситуація.Ніякої домовленості не було.Під умови усної домовленості Ваша ситуація не підходить.Знайдіть спеціаліста в АПі технології.Він за лічені хвилини вичислить апі адрес нечесної людини.Все остальне за Вами.Скидаете на почту що Ви знаете про неї(нього все),вплоть до телефона,пропонуете узгодити оплату,якщо ні то у Вас прямий шлях у прокуратуру.Там знають як розібратися з недобросовісними роботодавцями.За це є кримінальна відповідальність.
 
ЮРИДИЧНИЙ ФОРУМ » ЮРИДИЧНІ ФОРУМИ » Інші юридичні питання » невиконання усних домовленостей (неоплата виконаної роботи)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: