П О Ш Т А
 
Логін:
Пароль:

Вхід на сайт
Вітаю Вас, Гість
Реєстрація Вхід


Студентська степендія - ЮРИДИЧНИЙ ФОРУМ

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
ЮРИДИЧНИЙ ФОРУМ » ЮРИДИЧНІ ФОРУМИ » Інші юридичні питання » Студентська степендія (Чи можливо щось зробити?)
Студентська степендія
xxx1994Дата: Вівторок, 29.01.2013, 10:29 | Сообщение # 1
Рядовий
Группа: Користувач
Сообщений: 1
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Доброго дня, мене звати Ігор. Навчаюся в Національному університеті харчових технологій на першому курсі на бюджетній основі і от настала моя перша сесія. Загалом навчаюсь досить успішно, більшість оцінок - це 5, але є одне но. Мені поставили незачьот ( 2 ) по фізичній культурі, внаслідок пропусків. Ще в грудні намагався здати 2 норматива, які в мене не здані були, але викладач твердив, що на останній парі все доздавать, на цій парі сказав, що в період сесії. В період сесії, щодня не міг їздити на фіз виховання, так як викладач з певного до певного часу тільки є, а в мене ще екзамени і я щей староста, просто часу не було, щоб застати. Приїхав раз, викладача не було, приїзхав другий - викладач не захотів ставити в той день оцінки чи приймати норматив, наступного дня він сказав, що теж не буде ставити, потім вихідний в нього і вийшло так що зостається 24 і 25 січна до закриття сесії. Нажаль в ці дні я не міг бути присутній в університеті, по причині стану здоров*я. В пятницю вечером після 17-00 мені зателефонували з деканату і повідомили, що мані ставлять незадовільно по фізичній культурі і я позбавляюсь стипендії, незважаючи на те всі мої іспити на 5 і інші 5. Вцілому, з урахуванням 2 по фіз вихованню, я маю середній бал по п'ятибальній системі - 4.26 Чи можу я якось оскаржувати рішення про відмову виплати мені стипендії? В законі що в інтернеті знайшов, написано, що студент отримує стипендію, якщо середній бал вище 4.0 Якщо не можу нічого вдіяти, можливо є якась можливість оскаржити саму оцінку з фіз виховання? Буду щиро вдячний за будь-яку пораду.
 
ЮРИДИЧНИЙ ФОРУМ » ЮРИДИЧНІ ФОРУМИ » Інші юридичні питання » Студентська степендія (Чи можливо щось зробити?)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: