П О Ш Т А
 
Логін:
Пароль:

Вхід на сайт
Вітаю Вас, Гість
Реєстрація Вхід


Які Додатки до заяви про розшук платника аліментів - ЮРИДИЧНИЙ ФОРУМ

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
ЮРИДИЧНИЙ ФОРУМ » ЮРИДИЧНІ ФОРУМИ » Сімейне право » Які Додатки до заяви про розшук платника аліментів
Які Додатки до заяви про розшук платника аліментів
toriДата: Понеділок, 18.10.2010, 11:38 | Сообщение # 1
Рядовий
Группа: Користувач
Сообщений: 1
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Ситуація така. Рік тому було рішення щодо призначення мені аліментів на дитину до, яка продовжує навчання в вузі (за ст. 199 СК). Виконавчий лист направлений до міста, в якому мешкає боржник. Виконання за цим листом ні разу не було здійснено, бо відповідач роз'їзджає по всій країні і на місці прописки не живе.
Я написала заяву про розшук відповідача згідно до ст. 78 ЦПК.
Які додатки я повинна проложити до цієї заяви?
1. Мабуть копію рішення суда, на основі якої я повинна отримувати аліменти
2. Мабуть копію виконавчого листа.

3. Мабуть Справку про місце проживання відповідача, але
Як я можу підтвердити факт його проживання за певною адресою, якщо я мешкаю в іншому місці і навіть області і хто мені дасть цю справку без єдиних документів? Я навіть не впевнена, що боржник проживає за цією адресою.

Підкажіть, чи вірно я вважаю і як мені підтвердити факт проживання вілдповідача (мої дії)

 
MatiasДата: Вівторок, 16.11.2010, 18:23 | Сообщение # 2
Лейтенант
Группа: Модераторы
Сообщений: 61
Репутация: 2
Замечания: 0%
Статус: Offline
Давайте разбираться:
Стаття 78. Розшук відповідача
1. Якщо місцеперебування відповідача в справах за позовами про стягнення аліментів або... невідоме, суд ухвалою оголошує його розшук.
Розшук проводиться органами внутрішніх справ, а витрати на його проведення стягуються з відповідача в дохід держави за рішенням суду.

Т.е. это происходит именно в ходе дела о взыскании алиментов. НО, у Вас уже есть решение! Вам эта статья не подходит! Вам откажут.
Исполнительный лист уже в Исполнительной службе? Они должны что-то делать в порядке ЗУ "Про виконавче провадження". Почитайте его. Если не выполняют - нужно писать Скаргу на бездіяльність виконавця (и указывайте № дела по которому у Вас решение на алименты)! И в Скарге все изложить - не исполняют, но не пишите, что сами не знаете где он, пусть объясняет виконавець почему они не выполняют! У Вас есть решение и этого достаточно!

Сообщение отредактировал Matias - Вівторок, 16.11.2010, 18:24
 
ЮРИДИЧНИЙ ФОРУМ » ЮРИДИЧНІ ФОРУМИ » Сімейне право » Які Додатки до заяви про розшук платника аліментів
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: