П О Ш Т А
 
Логін:
Пароль:

Вхід на сайт
Вітаю Вас, Гість
Реєстрація Вхід


терміново потрібна допомога - ЮРИДИЧНИЙ ФОРУМ

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
ЮРИДИЧНИЙ ФОРУМ » ЮРИДИЧНІ ФОРУМИ » Сімейне право » терміново потрібна допомога
терміново потрібна допомога
jkzДата: Понеділок, 26.12.2011, 21:05 | Сообщение # 1
Рядовий
Группа: Користувач
Сообщений: 1
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Будь-ласка допоможіть!!!з чоловіком ми розлучені 2 роки (розвели за 5 хв )в мене до нього був син і я отримувала допомогу як мати одиначка під час шлюбу Колишній визнався батьком дитини (знаючи що син не від нього) у шлюбі ще народилась донька,суд призначив аліменти на обох дітей. опікунська рада призначила дні зустрічей з донькою.Зараз (вже апеляція)колишній через ДНК експертизу хоче відмовитись від сина ,а доньку забрати собі.Сину12р. донці 8 приходить до доньки коли хоче і морально давить на неї(мала мовчить, вже й мені почала казати неправду) кожного разу приводить свідків що я недаю дитину але ж не в назначені дні випитує в дитини чи я сиджу з нею дома чи вона сама часто дзвонить і принижує мене а дитині каже щоб мами неслухала це тягнеться вже 2 роки аліменти платить 400 гр при назначених 800 виконавча каже що добре що й то я в мене син має інвалідність по асмі я непрацюю куди не піду(неофіційно) все до першого засідання потім мене звільняють(нехочуть відпускати на слухання) що маю робити ДОПОМОЖІТЬ

vfvf
 
zelia-badjДата: Вівторок, 07.02.2012, 00:47 | Сообщение # 2
Рядовий
Группа: Юрист
Сообщений: 6
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Уточніть будь-ласка Ваші вимоги, чітко сформулюйте їх та спробую дати Вам правову оцінку та пораду. Нам юристам для вирішення питання та правової оцінки потрібно чітко знати вимоги клієнта.

Вадим Зелінський
 
ЮРИДИЧНИЙ ФОРУМ » ЮРИДИЧНІ ФОРУМИ » Сімейне право » терміново потрібна допомога
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: