П О Ш Т А
 
Логін:
Пароль:

Вхід на сайт
Вітаю Вас, Гість
Реєстрація Вхід


Розлучення та розподіл майна - ЮРИДИЧНИЙ ФОРУМ

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
ЮРИДИЧНИЙ ФОРУМ » ЮРИДИЧНІ ФОРУМИ » Сімейне право » Розлучення та розподіл майна
Розлучення та розподіл майна
FairДата: Неділя, 15.01.2012, 13:55 | Сообщение # 1
Рядовий
Группа: Користувач
Сообщений: 1
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
В 2007 році я розлучилась з чоловіком. На розлучення подав він. В позовній заяві чоловік зазначив, що спільного майна для поділу не має. Але в нас на той момент була придбана квартира за час перебування шлюбу, в якій я проживаю. В грудні 2011 року я хотіла подарувати квартиру моїй матері, але в нотаріальній конторі мені сказали, що я маю право лише на половину квартири так як рішенням суду нас було тільки розлучено. Підскажіть будь-ласка як діяти в цій ситуації. Чи можна подати заяву про винесення додаткового рішення у справі?

Сообщение отредактировал Fair - Неділя, 15.01.2012, 16:07
 
shavlykДата: П`ятниця, 27.01.2012, 16:40 | Сообщение # 2
Рядовий
Группа: Юрист
Сообщений: 7
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Ви трохи помиляєтесь, ніякого додаткового рішення Вам не потрібно, адже розлучення і поділ майна це дві різних справи. Тому, аби позділити своє майно, Ви повинні звернутись з позовом про такий поділ до суду на протязі 3 років з часу вступу рішення суду про розлучення в силу (3 роки це позовна давність). На скільки мені зрозуміло у Вас вона вже пройшла, а тому не все так просто і без досвідченого юриста Вам не обійтись, тому раджу Вам найняти хорошого правника та спробувати поновити строк позовної давності, а вже потім з ним подавати позов до суду про розподіл спільного майна! Якщо позовну давність Ви не поновите, суд гарантовано Вам відмовить в позові!

Кваліфікована юридична допомога у Вінниці та області. Тел. (098) 416 96 21
 
ПрактикуючийЮристДата: Понеділок, 06.02.2012, 22:11 | Сообщение # 3
Сержант
Группа: Юрист
Сообщений: 32
Репутация: 1
Замечания: 0%
Статус: Offline
Поновити позовну давність Ви можете на тій підставі, що дізналися про своє порушене право лише в 2011, коли звернулися до нотаріальної контори і дізналися про неможливість реалізації квартири.

http://blagochin.ucoz.ru/
 
ЮРИДИЧНИЙ ФОРУМ » ЮРИДИЧНІ ФОРУМИ » Сімейне право » Розлучення та розподіл майна
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: