П О Ш Т А
 
Логін:
Пароль:

Вхід на сайт
Вітаю Вас, Гість
Реєстрація Вхід


незаконне володіння майном - ЮРИДИЧНИЙ ФОРУМ

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
ЮРИДИЧНИЙ ФОРУМ » ЮРИДИЧНІ ФОРУМИ » Сімейне право » незаконне володіння майном (після розлучення теща не віддає майно моєї матері)
незаконне володіння майном
Leonidovna777Дата: Середа, 18.01.2012, 11:48 | Сообщение # 1
Рядовий
Группа: Юрист
Сообщений: 3
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
До розлучення ми з моєю жінкою проживали у її матері (тещі). Моя мати оформила кридит на побутову техніку: телевізор та компютер та дала мені дані речі на тимчасове користування. Загальна їх вартість складає 8 тисяч гривень. Побутову техніку я заніс до тещі - де мешкав з жінкою. Після розлучення вони не віддають мені речі моєї матері. Всі документи ( документ що вона брала кредит, документи на телевізор та компютер) знаходяться в моєї матері.
Ми зверталися до дільничого щоб вилучити дане майно з незаконного володіння, але він нам відмовив мотивуючи це тим що немає рішення суду.
Як поступити в даній ситуації? Адже до того як подати в суд позовну заяву потрібно зафіксувати що це майно знаходиться у них (тещі)?
 
ПрактикуючийЮристДата: Понеділок, 06.02.2012, 22:19 | Сообщение # 2
Сержант
Группа: Юрист
Сообщений: 32
Репутация: 1
Замечания: 0%
Статус: Offline
Як варіант - напишіть їй лист (рекомендований з повідомленням про вручення) з вимогою повернути Ваші речі. Так у Вас буде доказ спірності.
паралельно напишіть заяву до міліцію про грабіж (ст. 186 ККУ - відкрите викрадення чужого майна) - психологічний тиск. В заяві просіть про обшук та вилучення.


http://blagochin.ucoz.ru/
 
ЮРИДИЧНИЙ ФОРУМ » ЮРИДИЧНІ ФОРУМИ » Сімейне право » незаконне володіння майном (після розлучення теща не віддає майно моєї матері)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: