П О Ш Т А
 
Логін:
Пароль:

Вхід на сайт
Вітаю Вас, Гість
Реєстрація Вхід


Реєстрація шлюбу. Плюси і мінуси - ЮРИДИЧНИЙ ФОРУМ

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
ЮРИДИЧНИЙ ФОРУМ » ЮРИДИЧНІ ФОРУМИ » Сімейне право » Реєстрація шлюбу. Плюси і мінуси (Ми подали заяву у РАГС про реєстрацію шлюбу.)
Реєстрація шлюбу. Плюси і мінуси
ovsenДата: Четвер, 24.05.2012, 14:12 | Сообщение # 1
Рядовий
Группа: Користувач
Сообщений: 2
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Які плюси і мінуси має реєстрація шлюбу? Жінка, з якою я підтримую вже рік близькі стосунки наполягає на реєстрації цих самих стосунків у передбаченому законом порядку, хоча я вважаю цю процедуру зайвою оскільки ми вже повінчалися. Ми вже подали заяву на реєстрацію у РАГС. Підкажіть будь-ласка, в яких випадках варто реєструвати шлюб. На даний час я мешкаю у власній квартирі, вона - у гуртожитку. Також вона має неповнолітнього сина. Які юридичні питання можуть виникнути внаслідок державної реєстрації. Прошу надсилати свої міркування. Буду вдячний всім, хто відгукнеться.
P.S. За потреби можу надати додаткову інформацію.
 
Вова-37Дата: Четвер, 31.05.2012, 22:07 | Сообщение # 2
Підполковник
Группа: Юрист
Сообщений: 91
Репутация: 3
Замечания: 20%
Статус: Offline
вінчання- це також юридичний факт, встановлений людьми перед Богом.Тому жартувати такими речами як ми не одружені ,але повінченні, не раджу.Відповідальність- одна,совість. Шлюб- це згода утворити сім"ю.Сім"я -це відповідальність,турбота,допомога,двома словами не описати.Юридично важко визначити коли потрібно реєструвати шлюб.Порада одна, любиш- вперед.Не любиш, тоді полюби і знову вперед.Відповідальність за виховання сина лягає на тебе.
 
garkavenkoДата: Середа, 13.06.2012, 12:05 | Сообщение # 3
Сержант
Группа: Юрист
Сообщений: 28
Репутация: 1
Замечания: 0%
Статус: Offline
Шлюб укладений з дотриманням церковних обрядів, не породжує правових наслідків і прирівнюється до фактичного. Фактичний шлюб, тобто не зареєстрований належним чином у нашій країні захистом не користується. Визнається і захищається тільки шлюб, зареєстрований в органах РАЦС. Тільки з моменту реєстрації шлюбу виникають права і обов`язки подружжя.
Перебуваючи в цивільному шлюбі або просто зустрічаючись, жінці всеодно хочеться знайти законний статус дружини.

Навіть щиросердечне зізнання в коханні не звільняє від укладення шлюбу.

http://garkavenko.com.ua/
 
ovsenДата: Середа, 13.06.2012, 20:47 | Сообщение # 4
Рядовий
Группа: Користувач
Сообщений: 2
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Дуже вам вдячний за відповідь.
 
ЮРИДИЧНИЙ ФОРУМ » ЮРИДИЧНІ ФОРУМИ » Сімейне право » Реєстрація шлюбу. Плюси і мінуси (Ми подали заяву у РАГС про реєстрацію шлюбу.)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: