П О Ш Т А
 
Логін:
Пароль:

Вхід на сайт
Вітаю Вас, Гість
Реєстрація Вхід


Зміна платника аліментів - Сторінка 2 - ЮРИДИЧНИЙ ФОРУМ

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
ЮРИДИЧНИЙ ФОРУМ » ЮРИДИЧНІ ФОРУМИ » Сімейне право » Зміна платника аліментів (Юридична зміна платника аліментів)
Зміна платника аліментів
SubaruДата: Субота, 13.10.2012, 01:14 | Сообщение # 16
Рядовий
Группа: Юрист
Сообщений: 8
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
lutsenkovlad, здесь капитан очевдность намекает на возможность, при наличии определенных условий
 
lutsenkovladДата: Субота, 13.10.2012, 01:31 | Сообщение # 17
Підполковник
Группа: Юрист
Сообщений: 124
Репутация: 7
Замечания: 0%
Статус: Offline
Subaru, до чого тут заборгованість.... заборгованості не має, для того, щоб була заборгованість у жінки...... до цього ще далеко, питання зовсім в іншому !!! Так якщо ми будемо розмірковувати, то дійдемо до кримінальної відповідальності за ухилення від сплати аліментів ! wink
 
SubaruДата: Субота, 13.10.2012, 01:48 | Сообщение # 18
Рядовий
Группа: Юрист
Сообщений: 8
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
lutsenkovlad cool
уважно та ретельно перечитуєте мій попередній пост...

а ось до чого дійсно далеко, так це до згаданої Вами, шановний, кримінальної відповідальності
 
lutsenkovladДата: Субота, 13.10.2012, 01:59 | Сообщение # 19
Підполковник
Группа: Юрист
Сообщений: 124
Репутация: 7
Замечания: 0%
Статус: Offline
Subaru, два запитання:
1) Скажіть будь ласка, де Ви бачите заборгованість ?
2) Що Ви маєте на увазі "при наличии определенных условий" ?
 
SubaruДата: Субота, 13.10.2012, 02:13 | Сообщение # 20
Рядовий
Группа: Юрист
Сообщений: 8
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
lutsenkovlad
cry
вот ее наличие и есть одно из "определенных условий"
smile

Додано (13.10.2012, 02:13)
---------------------------------------------
lutsenkovlad
"шЫрее" мыслить нужно biggrin
wink

 
lutsenkovladДата: Субота, 13.10.2012, 02:24 | Сообщение # 21
Підполковник
Группа: Юрист
Сообщений: 124
Репутация: 7
Замечания: 0%
Статус: Offline
Шановний Subaru, звільнення від заборгованості, не звільняє від виплати аліментів надалі !
А питання було стосовно звільнення від виплати аліментів ! biggrin
 
SubaruДата: Субота, 13.10.2012, 02:36 | Сообщение # 22
Рядовий
Группа: Юрист
Сообщений: 8
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
lutsenkovlad
поясніть різницю)
 
lutsenkovladДата: Субота, 13.10.2012, 03:35 | Сообщение # 23
Підполковник
Группа: Юрист
Сообщений: 124
Репутация: 7
Замечания: 0%
Статус: Offline
Subaru, заборгованість мається на увазі, коли особа не виплачує аліменти певний період місяць, два і т.д. Ось в даному випадку, за наявності підстав передбачених ст. 197 СК суд, може звільнити від ЗАБОРГОВАНОСТІ, але не звільняє від аліментів надалі ! Наприклад, в платника була тяжка хвороба на протязі 2 місяців і за цей період він не мав реальної (матеріальної) змоги сплачувати аліменти... таким чином, у платника виникла заборгованість за 2 місяці, ось в даному випадку суд може звільнити особу від заборгованості за 2 місяці ! Але при цьому, суд, не звільняє від виплати аліментів надалі !
 
ПрактикуючийЮристДата: Субота, 13.10.2012, 13:09 | Сообщение # 24
Сержант
Группа: Юрист
Сообщений: 32
Репутация: 1
Замечания: 0%
Статус: Offline
lutsenkovlad, Ви що, щойно з універстету? і В дійсно керуєтеся "книжними" положеннями?
мда... Теорія права... а я про практику говорю))) Ви на судових засіданнях теж про теорію права розповідаєте?
мені здається, що Ви тільки криткувати вмієте. Власних пропозицій що саме робити в даній ситуації у Вас немає. Тож, хотілося б нагадати негласне правило "критикуєш - пропонуй". smile


http://blagochin.ucoz.ru/
 
lutsenkovladДата: Субота, 13.10.2012, 18:07 | Сообщение # 25
Підполковник
Группа: Юрист
Сообщений: 124
Репутация: 7
Замечания: 0%
Статус: Offline
ПрактикуючийЮрист, смішно, можливо Ви і на НПА не звертаєте увагу ! А керуєтесь тільки практикою !? biggrin Цікаво, а де Ви побачили критику ? Я зазначав, що в описаному випадку положення ст. 273 СК не застосовується !!! Якщо у Вас є позиція/думка/точка зору інша - аргументуйте ! Наведіть рішення з судового реєстру, що в описаному вище випадкові правозастосування було ст. 273 СК України !?

Сообщение отредактировал lutsenkovlad - Неділя, 14.10.2012, 16:35
 
ПрактикуючийЮристДата: Вівторок, 16.10.2012, 14:24 | Сообщение # 26
Сержант
Группа: Юрист
Сообщений: 32
Репутация: 1
Замечания: 0%
Статус: Offline
lutsenkovlad, смішно те, що Ви звертаєте увагу тільки на НПА, а практики не знаєте.
Нічого конструктивного в даній темі Ви не запропонували, а керуєтеся лише своїми здогадками, показуєте нам на "типу промахи". Юр.форуми існують для обміну досвіду і своїми правовими позиціями, для допомоги тим, у кого немає ПРАКТИКИ з якогось питання. Поки я бачу, що з Вашого боку не було показано жодної техніки вирішення даного питання, не видно й практики у Вас за плечима.
А рішення Ви самі будете шукати. Вам давно час ознайомитися з практикою smile
бажаю успіху cool


http://blagochin.ucoz.ru/
 
lutsenkovladДата: Вівторок, 16.10.2012, 15:54 | Сообщение # 27
Підполковник
Группа: Юрист
Сообщений: 124
Репутация: 7
Замечания: 0%
Статус: Offline
ПрактикуючийЮрист, Ви знаєте я звертаю увагу в цілому на ситуацію ! Теза про "практики не знаєте" без аргументів ! На підставі чого Ви робити такий висновок ? Це все Ваші тільки нелогічні припущення !
"керуєтеся лише своїми здогадками", зазначте будь ласка, де з моєї сторони були здогадки !?
Я не пропоную тому, що вище вже запропонували різні варіанти вирішення. Не бачу в цьому сенсу !
Ви навіть не можете аргументувати свою позицію пов"язану із ст. 273 СК, жодного аргументу я не бачу !!! Навіщо даєте пораду яку не можете аргументувати.....?


Сообщение отредактировал lutsenkovlad - Вівторок, 16.10.2012, 15:56
 
garkavenkoДата: Вівторок, 16.10.2012, 16:04 | Сообщение # 28
Сержант
Группа: Юрист
Сообщений: 28
Репутация: 1
Замечания: 0%
Статус: Offline
Skora, підставою для звільнення батька чи матері дитини від обов'язку сплачувати аліменти на її утримання є правило, встановлене ст. 188 Сімейного кодексу України, відповідно до якого батьки можуть бути звільнені від обов'язку утримувати дитину, якщо дохід дитини набагато перевищує дохід кожного з них і забезпечує повністю її потреби. При цьому дитина повинна мати такий високий матеріальний рівень доходів за рахунок власних коштів, який повністю забезпечує її життєві потреби.

Батьки можуть бути звільнені від обов'язку утримувати дитину тільки за рішенням суду.

Правом на звернення до суду із позовом про звільнення від обов'язку утримувати дитину наділені кожен із обох батьків дитини.
 
lutsenkovladДата: Вівторок, 16.10.2012, 16:16 | Сообщение # 29
Підполковник
Группа: Юрист
Сообщений: 124
Репутация: 7
Замечания: 0%
Статус: Offline
garkavenko, наврядчи в 10 річної дитини дохід набагато перевищує дохід батьків ! wink
 
garkavenkoДата: Вівторок, 16.10.2012, 16:34 | Сообщение # 30
Сержант
Группа: Юрист
Сообщений: 28
Репутация: 1
Замечания: 0%
Статус: Offline
lutsenkovlad, зверніть увагу, на яке питання я відповіла.
 
ЮРИДИЧНИЙ ФОРУМ » ЮРИДИЧНІ ФОРУМИ » Сімейне право » Зміна платника аліментів (Юридична зміна платника аліментів)
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук: