П О Ш Т А
 
Логін:
Пароль:

Вхід на сайт
Вітаю Вас, Гість
Реєстрація Вхід


Проблема с садиком - ЮРИДИЧНИЙ ФОРУМ

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
ЮРИДИЧНИЙ ФОРУМ » ЮРИДИЧНІ ФОРУМИ » Сімейне право » Проблема с садиком (Помогите решить проблему с садиком.)
Проблема с садиком
ArinaPДата: Вівторок, 13.11.2012, 09:16 | Сообщение # 1
Рядовий
Группа: Користувач
Сообщений: 1
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Здравствуйте! Прошу вас мне помочь. Моему ребенку в садике выбили пол переднего зуба. О случившемся меня даже не поставили в известность. Воспитатель даже не чувствует своей вины. Я пыталась решить этот вопрос с заведующей, но поняла что она защищает воспитателя. Я хотела перевести ребенка через ГОРОНо в другой садик и там столкнулась с хамством. У меня муж недавно погиб на производстве на шахте. Какие у меня есть права и льготы на ребенка? Я сейчас вдова и не работаю. С меня уже в этот садик высосали 3000 грн. хоть мой ребенок походил туда 12 дней. Помогите я осталась одна и не знаю что мне делать. Я не могу закрыть глаза на произошедшее потому-что сынок у меня остался один и я боюсь его потерять.

Сообщение отредактировал ArinaP - Вівторок, 13.11.2012, 09:19
 
adminДата: Вівторок, 13.11.2012, 17:49 | Сообщение # 2
Лейтенант
Группа: Администраторы
Сообщений: 53
Репутация: 1
Статус: Offline
ап
 
lutsenkovladДата: Вівторок, 13.11.2012, 19:01 | Сообщение # 3
Підполковник
Группа: Юрист
Сообщений: 124
Репутация: 7
Замечания: 0%
Статус: Offline
1.Якщо малолітня особа завдала шкоди під час перебування під наглядом навчального закладу, закладу охорони здоров'я чи іншого закладу, що зобов'язаний здійснювати нагляд за нею, а також під наглядом особи, яка здійснює нагляд за малолітньою особою на підставі договору, ці заклади та особа зобов'язані відшкодувати
шкоду, якщо вони не доведуть, що шкоди було завдано не з їхньої вини !

2. Ви маєте право вибирати дошкільний навчальний заклад та форму здобуття дитиною дошкільної освіти !

3.
- право на відшкодування шкоди, заподіяної працівникові в повному обсязі.

- пенсія в разі втрати годувальника ( Право на пенсію в разі втрати годувальника мають непрацездатні члени сім'ї померлого годувальника, які були на його утриманні. При цьому дітям пенсії призначаються незалежно від того, чи були вони на утриманні годувальника.
Батьки і чоловік (дружина) померлого, які не були на його утриманні, також мають право на пенсію, якщо згодом втратили джерело засобів до існування. )

- право на допомогу на дітей одиноким матерям (батькам) має мати (батько) дітей у разі смерті одного з батьків, які не одержують на них пенсію в разі втрати годувальника або соціальну пенсію.

- право на надання жилого приміщення сім'ям осіб, які загинули на виробництві внаслідок нещасного випадку.

З повагою !
 
garkavenkoДата: Середа, 14.11.2012, 16:07 | Сообщение # 4
Сержант
Группа: Юрист
Сообщений: 28
Репутация: 1
Замечания: 0%
Статус: Offline
Шановний lutsenkovlad! Ви зазначили в першому пункті обставини відшкодування шкоди, якщо сама малолітня особа їх завдає. Тут питання навпаки. Дитині було завдано шкоди.

До того ж не зазначили НПА на який послалися.
 
lutsenkovladДата: Середа, 14.11.2012, 23:55 | Сообщение # 5
Підполковник
Группа: Юрист
Сообщений: 124
Репутация: 7
Замечания: 0%
Статус: Offline
Шановна garkavenko ! Цитую "Моему ребенку в садике выбили пол переднего зуба.". Якщо це була ІНША ДИТИНА В ДИТЯЧОМУ САДКУ ЯКА ВИБИЛА ПІВ ПЕРЕДНЬОГО ЗУБА, то відповідно до ч. 2 ст. 1178 ЦК "Якщо малолітня особа завдала шкоди ПІД ЧАС ПЕРЕБУВАННЯ ПІД НАГЛЯДОМ НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ, закладу охорони здоров'я чи іншого закладу, що зобов'язаний здійснювати нагляд за нею, а також під наглядом особи, яка здійснює нагляд за малолітньою особою на підставі договору, ЦІ ЗАКЛАДИ та особа ЗОБОВ"ЯЗАНІ ВІДШКОДУВАТИ ШКОДУ, якщо вони не доведуть, що шкоди було завдано не з їхньої вини" !!!

Якщо шкоди було завдано ВИХОВАТИЛЕМ або ДИТИНА ВДАРИЛАСЬ САМОСТІЙНО (неналежне виконання обов"язків або недбалість) то відповідно до ч. 1 ст. 1172 ЦК "Юридична або фізична особа відшкодовує шкоду, завдану їхнім працівником під час виконання ним своїх трудових (службових) обов'язків" !!!

Так дитині. А я про що !

Додано (14.11.2012, 23:55)
---------------------------------------------
garkavenko, в чому суть запитання була ?)

 
ЮРИДИЧНИЙ ФОРУМ » ЮРИДИЧНІ ФОРУМИ » Сімейне право » Проблема с садиком (Помогите решить проблему с садиком.)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: