П О Ш Т А
 
Логін:
Пароль:

Вхід на сайт
Вітаю Вас, Гість
Реєстрація Вхід
Головна » Зразки документів » Позовна заява » Позовна заява про укладення трудового договору, і стягнення заробітної плати за час вимушеного прогулу

Позовна заява про укладення трудового договору, і стягнення заробітної плати за час вимушеного прогулу


Дата публікації: Вівторок, , 16:15; рубрика: Позовна заява

До ______________ міськрайонного суду
_________________області

    Позивач:            Власко Оксана Артемівна,
                    яка проживає за адресою: вул. Бакинських Комісарів,
буд. 24, кв. 129, м.  ______________ ______________ обл.,
поштовий індекс _____

Відповідач:            Відкрите акціонерне товариство „Центральний універмаг”
                    вул. К.Маркса, буд. 173, м.  ______________
______________ обл., поштовий індекс _____

                Ціна позову: 200 гр. 00 коп.

Позовна заява про укладення трудового договору, і стягнення заробітної плати за час вимушеного прогулу


27 червня 2005 року мені стало відомо, що у відкритому акціонерному товаристві „Центральний універмаг” м. ______________ звільнилася посада продавця промислових товарів ІІ категорії.
Маючи необхідну кваліфікацію і досвід роботи за спеціальністю, я в той же день звернулася до директора магазину Кудрявець Євгенії Петрівни із заявою про прийняття мене на роботу.
Заяву у мене прийняли, однак у зв’язку із наявністю малолітньої дитини - Власко Анастасії Іванівни, 19 жовтня 2004 року народження, в укладенні трудового договору відмовили.
Вважаю відмову незаконною, оскільки у відповідності з ч. 1 ст. 22, ч. 1 ст. 184 КЗпП України забороняється відмовляти жінкам у прийнятті на роботу з мотивів, пов’язаних з наявністю дітей віком до трьох років.
Якщо внаслідок відмови у прийнятті на роботу або несвоєчасного укладення трудового договору, працівник мав вимушений прогул, його оплата згідно з п. 6 Постанови Пленуму Верховного Суду України № 9 від 06.11.92 р. „Про практику розгляду судами трудових спорів” провадиться стосовно до  правил ч. 2 ст. 235 КЗпП про оплату вимушеного прогулу незаконно звільненому працівникові з дня його звернення до власника або уповноваженого ним органу з приводу прийняття на роботу.
Виходячи з цього, на день пред’явлення позову, відповідач зобв’язаний виплатити на мою користь заробітну плату за час вимушеного прогулу в сумі 200 гр. Свої вимоги у зазначеній частині я уточню після надходження від відповідача довідки про середню заробітну плату продавця промислових товарів ІІ категорії.
У відповідності з п. 1 ч. 1 ст. 4 Декрету Кабінету Міністрів України „Про державне мито” робітники і службовці звільняються від сплати судового збору за позовами, що випливають з трудових правовідносин.
Крім доданих до заяви документів зазначені мною обставини зможе підтвердити Семенова О.І. та Іпатова О.В.
На підставі викладеного й у відповідності з ч. 1 ст. 21, ч. 1 ст. 22, ч. 1 ст. 184, ч. 2 ст. 232, ч. 2 ст. 235 КЗпП України, керуючись ч. 1 ст. 88, п. 5 ч. 6 ст. 130, ст. 143, п. 2 ч. 1 ст. 367  ЦПК України
прошу:

1. Зобов’язати відкрите акціонерне товариство „Центральний універмаг” м ______________ укласти зі мною трудовий договір про роботу продавцем промислових товарів ІІ категорії з 28 червня 2005 року.
    2. Стягнути з відкритого акціонерного товариства „Центральний універмаг” м. _____________ на мою користь середній заробіток за час вимушеного прогулу в сумі 200 гр.
3. Допустити негайне виконання рішення суду в частині стягнення заробітної плати, але не більше ніж за один місяць.
    4. Стягнути з відповідача на мою користь судові витрати.
    5. Під час попереднього судового засідання вирішити питання про витребування у відповідача копії штатного розкладу, копії моєї заяви про прийняття на роботу і довідки про середню заробітну плату продавця промислових товарів ІІ категорії за останні два місяці, і виклик до суду свідків:
- Семенової Ольги Іванівні, яка проживає за адресою: вул. 6-ї Гвардійської дивізії, буд. 18, кв. 34, м. ______________ ______________ обл.,
- Іпатової Олени Василівни, яка проживає за адресою: вул.. Щербакова, буд.89, кв. 126, м. ______________ ______________ обл.
 
Додатки:

1.    Копія трудової книжки.
2.    Копія свідоцтва про присвоєння кваліфікації.
3.    Копія свідоцтва про народження дочки.
4.    Довідка з місця проживання.
5.    Квитанція про оплату витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи.
6.    Копія позовної заяви

„____”___________200__р.                          ______________Власко О.А.

Внимание: это шаблон юридического документа. Возможно, для его адаптации к вашему делу, нужен опытный юрист.Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

РУБРИКИ

Вимога [2]
Довіреність [4]
Договір [60]
Заява [45]
Заявление [1]
Исковое заявление [5]
Клопотання [2]
Контракт [7]
Претензія [3]
Позовна заява [85]
Скарга [10]
Угода [9]
Установчі документи [19]
Інші юридичні документи [14]

ПОШУК ПО САЙТУ

ПРИЄДНУЙТЕСЬ
Google+

РЕКОМЕНДОВАНІ САЙТИ

ПІДТРИМАТИ САЙТ WEBMONEY
Z401169167041
U131140520865
R298291195371