П О Ш Т А
 
Логін:
Пароль:

Вхід на сайт
Вітаю Вас, Гість
Реєстрація Вхід
Головна » Зразки документів » Позовна заява » Позовна заява про визнання переведення незаконним, поновлення на роботі і стягнення заробітної плати за час вимушеного прогулу

Позовна заява про визнання переведення незаконним, поновлення на роботі і стягнення заробітної плати за час вимушеного прогулу


Дата публікації: Вівторок, , 16:12; рубрика: Позовна заява

До ______________ міськрайонного суду
_________________області

    Позивач:            Замула Володимир Іванович,
                    який проживає за адресою: вул. Щедрина, буд. 27, кв. 14,
                    м.  ______________ ______________ обл.,
поштовий індекс _____

Відповідач:            Відкрите акціонерне товариство „Зодіак”
                    вул. К.Маркса, буд. 12, м.  ______________
______________ обл., поштовий індекс _____

                Ціна позову: 241  гр. 74 коп.

Позовна заява про визнання переведення незаконним, поновлення на роботі і стягнення заробітної плати за час вимушеного прогулу


З 17 вересня 1997 року я працював водієм у відкритому акціонерному товаристві „Зодіак” м. ______________.
    У зв’язку із змінами в організації виробництва і праці і скороченням штату, на початку березня 2005 року директор товариства Рижов Володимир Михайлович запропонував мені перевестися на іншу роботу. Однак я відмовився.
    Не зважаючи на це, 15 березня 2005 року він видав  наказ №93 про переведення мене на роботу слюсарем з 18 березня 2005 року.
Вважаю переведення незаконним, оскільки у відповідності з ч. 1 ст. 32 КЗпП України воно допускається тільки за згодою працівника. Однак я її не давав.
У разі незаконного переведення на іншу роботу працівник, згідно з ч. 1, 2 ст. 235 КЗпП України повинен бути поновлений на попередній роботі органом, який розглядає трудовий спір. Одночасно з цим повинно бути вирішене питання про виплату йому середнього заробітку за час  вимушеного  прогулу  або різниці в заробітку за час виконання нижчеоплачуваної роботи,  але не більш як за один рік.
На день пред’явлення позову до суду я перебував у вимушеному прогулі 17 днів, з 18 березня 2005 року по 11 квітня 2005 року. За цей час відповідач зобв’язаний виплатити на мою користь заробітну плату в сумі 241 гр. 74 коп. ( 626 гр. / фактична заробітна плата за останні два місяці роботи / : 44 дні / кількість фактично відпрацьованих робочих днів за два останні місяці роботи / = 14 гр. 22 коп. / розмір середньоденної заробітної плати /  х 17 днів / кількість днів вимушеного прогулу / ). Свої вимоги у зазначеній частині я збільшу на день розгляду справи в суді.
У разі задоволення мого позову на директора товариства Рижова Володимира Михайловича може бути на підставі ст. 237 КЗпП України покладена матеріальна відповідальність на покриття шкоди, заподіяної товариству у зв’язку з оплатою мені вимушеного прогулу. У зв’язку з цим його необхідно залучити до участі у справі як третю особу, яка не заявляє самостійних вимог.  
У відповідності з п. 1 ч. 1 ст. 4 Декрету Кабінету Міністрів України „Про державне мито” робітники і службовці звільняються від сплати судового збору за позовами, що випливають з трудових правовідносин.
Зазначені мною обставини підтверджуються доданими до заяви документами.
    На підставі викладеного й у відповідності з ч. 1 ст. 32, ч. 1 ст. 232 ч. 1, 2 ст. 235 КЗпП України, ч. 1, 2 ст. 35, ст. 36, ч. 1 ст. 88, п. 2, 4 ч. 1 ст. 367 ЦПК України    


прошу:


1. Визнати незаконним наказ № 93 від 15 березня 2005 року про переведення мене на роботу слюсарем.
2. Поновити мене на роботі водієм у відкрите акціонерне товариство „Зірка” м. ______________.
3. Стягнути з відкритого акціонерного товариства „Зірка” на мою користь заробітну плату за час вимушеного прогулу в сумі 241 гр. 74 коп.
4. Стягнути з відповідача на мою користь судові витрати.
5. Залучити до участі у справі як третю особу, яка не заявляє самостійних вимог Рижова Володимира Михайловича, який проживає за адресою: вул. Марата, буд. 34, кв. 18, м. ______________ ______________ обл., поштовий індекс _____.
6. Допустити негайне виконання рішення суду в частині поновлення мене на роботі і стягнення заробітної плати, але не більше чим за один місяць.

Додатки:

1.    Копія наказу про прийняття на роботу.
2.    Копія наказу про переведення.
3.    Довідка про середню заробітну плату.
4.    Квитанція про оплату витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи.
5.    Копія позовної заяви

„____”___________200__р.                             ______________Замула В.І.

Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

РУБРИКИ

Вимога [2]
Довіреність [4]
Договір [60]
Заява [45]
Заявление [1]
Исковое заявление [5]
Клопотання [2]
Контракт [7]
Претензія [3]
Позовна заява [85]
Скарга [10]
Угода [9]
Установчі документи [19]
Інші юридичні документи [14]

ПОШУК ПО САЙТУ

ПРИЄДНУЙТЕСЬ
Google+

РЕКОМЕНДОВАНІ САЙТИ

ПІДТРИМАТИ САЙТ WEBMONEY
Z401169167041
U131140520865
R298291195371