П О Ш Т А
 
Логін:
Пароль:

Вхід на сайт
Вітаю Вас, Гість
Реєстрація Вхід
Головна » Зразки документів » Інші юридичні документи » Апеляція

Апеляція


Дата публікації: Понеділок, , 17:54; рубрика: Інші юридичні документи

                    До апеляційного суду
_____________ області

                    Софронова Андрія Петровича,
                    який перебуває під вартою у СІЗО УМВД України у
                    _____________області
вул. Марата, буд. 14, м. _____________,
поштовий індекс  _____

Апеляція

21 вересня 2004 року ___________ міськрайонний суд ___________ області ухвалив постанову про обрання відносно мене запобіжного заходу у вигляді взяття під варту.
Вважаю зазначену постанову незаконною з наступних підстав.
У відповідності із ст. ст. 148, 150 КПК України запобіжні заходи застосовуються за наявності достатніх підстав вважати, що підозрюваний, обвинувачений, підсудний, засуджений буде намагатися ухилитися від слідства і суду або від виконання процесуальних рішень, перешкоджати встановленню істини у справі або продовжувати злочинну діяльність. При вирішенні цього питання крім зазначених обставин враховуються тяжкість злочину, у вчиненні якого підозрюється, обвинувачується особа, її вік, стан здоров’я, сімейний і матеріальний стан, вид діяльності, місце проживання та інші обставини, що її характеризують.
При обранні запобіжного заходу відносно мене суд зазначених обставин до уваги не взяв і не врахував, що після вчинення злочину я повністю визнав себе винним, щиро покаявся, активно сприяв розкриттю злочину і повністю відшкодував завдані збитки
Крім того, я вперше притягуюся до кримінальної відповідальності, позитивно характеризуюся за місцем роботи і проживання, наміру ухилятися від слідства і суду, перешкоджати встановленню істини у справі або продовжувати злочинну діяльність не маю.
Враховуючи зазначені обставини суд мав право обрати відносно мене запобіжний захід, не пов'язаний із триманням під вартою.
На підставі викладеного й у відповідності із ст. ст. 148, 150, ч. 7 ст. 165-2, ч. 2 ст. 347,  ч. 5 ст. 349, п. 2 ч. 2 ст. 366, ст. 367, ч. 1 ст. 382 КПК України

прошу:


1. Витребувати із _____________ міськрайонного суду _____________ області матеріали про обрання відносно мене запобіжного заходу у вигляді взяття під варту.
2. Скасувати повністю оскаржену постанову _____________ міськрайонного суду _____________ області від 21 вересня 2004 року і постановити свою ухвалу, якою обрати відносно мене запобіжний захід, не пов'язаний із триманням під вартою.

Додатки:

1.    Копія постанови.
2.    Копія апеляції.

„____” ____________200__р.             _____________Сафронов А.П.
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

РУБРИКИ

Вимога [2]
Довіреність [4]
Договір [60]
Заява [45]
Заявление [1]
Исковое заявление [5]
Клопотання [2]
Контракт [7]
Претензія [3]
Позовна заява [85]
Скарга [10]
Угода [9]
Установчі документи [19]
Інші юридичні документи [14]

ПОШУК ПО САЙТУ

ПРИЄДНУЙТЕСЬ
Google+

РЕКОМЕНДОВАНІ САЙТИ

ПІДТРИМАТИ САЙТ WEBMONEY
Z401169167041
U131140520865
R298291195371