П О Ш Т А
 
Логін:
Пароль:

Вхід на сайт
Вітаю Вас, Гість
Реєстрація Вхід
Головна » Зразки документів » Скарга » Касаційна скарга - зразок скарги

Касаційна скарга - зразок скарги


Дата публікації: Понеділок, , 16:28; рубрика: Скарга

                    До Верховного Суду України
                вул. П.Орлика, буд.4, м. Київ, поштовий індекс 01024

                    Ночовного Максима Олексійовича,
                    який проживає за адресою: вул. Маяковського, буд. 78,
кв. 16, м.  ______________________________ обл.,
поштовий індекс _____

Касаційна скарга


    17 лютого 2004 року ______________  міськрайонний суд ______________  області визнав мене винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 296 КК України і призначив покарання у виді 3-х років позбавлення волі з випробуванням.
    Вважаю зазначений вирок незаконним з наступних підстав.
12 серпня 2003 року набрав чинності Закон України „Про амністію” від 11 липня 2003 року, згідно з п/п „ б ” ст. 1 якого підлягають звільненню від покарання у виді позбавлення волі на певний строк чоловіки та жінки, що мають неповнолітніх дітей і засуджені за навмисні злочини, за які законом передбачене покарання у виді позбавлення волі на строк до п'яти років.
    Я підпадаю під дію зазначеного закону, оскільки засуджений за злочин, санкція якого передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк до п'яти років, і у мене є неповнолітній син – Ночовний Сергій Максимович, 9 грудня 1990 року народження
    З огляду на це, ______________  міськрайонний суд ______________  області зобов’язаний був у відповідності із ст. 9 Закону України „Про амністію” за власною ініціативою вирішити питання про застосування до мене амністії. Однак у зв’язку з тим, що я не визнав себе винним у вчиненні злочину він цього не зробив.
    Не визнання вини не є перешкодою для застосування амністії, у зв’язку з чим вирок суду у тій частині є незаконним.
    На підставі викладеного й у відповідності з ч. 2 ст. 383, ч. 2 ст. 384, ч. 2 ст. 388, ч. 4 ст. 389, п. 4 ч. 1 ст. 396, п. 2 ч. 1 ст. 398  КПК України
                        
прошу:

1. Витребувати із ______________  міськрайонного суду ______________  області кримінальну справу № 1-34/04 за обвинуваченням мене у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 296 Кримінального кодексу України та призначити касаційну скаргу до розгляду.
2. Змінити вирок ______________  міськрайонного суду ______________  області від 17 лютого 2004 року і на підставі п/п „ б ” ст. 1 Закону України „Про амністію” від 11 липня 2003 року повністю звільнити мене від відбування покарання.

Додатки:

1.    Копія вироку суду.
2.    Копії касаційних скарг.


„_____” ___________200__р.            _______________Ночовний М.О.

Всього коментарів: 1
1 Володимир  
Добрий день! Я подавав позов до суду в Житомирській обл. м. Андрушівка про признання заповіту не дійсним. Суд відмовив мені в задоволенні позову. Я подав до апеляційного суду в Житомир. Апеляційний суд мені також відмовив у задоволенні позову. Але апеляційний суд витребував ті документи, яких не було в Андрушівському суді, а саме: копії заповітів, які оспорювались, книги реєстру, квитанцію про сплату мита і я побачив, що в ці документи були підписані не заповідачем, а іншою особою. Я неофіційно подав копії документів на експертизу в державний інститут. Експерти підтвердили мої підозри в підробці підписів. Я знову подав позов до Андрушівського суду і мі було відмовлено. Якщо Ви можете то підкажіть будь-ласка, куди звернутись далі.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

РУБРИКИ

Вимога [2]
Довіреність [4]
Договір [60]
Заява [45]
Заявление [1]
Исковое заявление [5]
Клопотання [2]
Контракт [7]
Претензія [3]
Позовна заява [85]
Скарга [10]
Угода [9]
Установчі документи [19]
Інші юридичні документи [14]

ПОШУК ПО САЙТУ

ПРИЄДНУЙТЕСЬ
Google+

РЕКОМЕНДОВАНІ САЙТИ

ПІДТРИМАТИ САЙТ WEBMONEY
Z401169167041
U131140520865
R298291195371