П О Ш Т А
 
Логін:
Пароль:

Вхід на сайт
Вітаю Вас, Гість
Реєстрація Вхід
Головна » Юридичні Статті » Кримінальні справи » Руслан Богдан вважає, що у чинному нині КПК немає об'єктивної змагальності сторін

Руслан Богдан вважає, що у чинному нині КПК немає об'єктивної змагальності сторін


Дата публікації: Понеділок, , 18:35; рубрика: Кримінальні справи

Народний депутат Руслан Богдан:

«В Україні на відміну від цивілізованих країн адвокат процесуально слабкий»

Руслан Богдан вважає, що у чинному нині і прийнятому ще в 1960 році КПК немає об'єктивної змагальності сторін

Нардеп Руслан Богдан:

«Парламенту необхідно негайно законодавчо гарантувати конституційний принцип безпосередності судового дослідження»


Мало того, що нинішня влада переслідує представників опозиції за їхню політичну діяльність, так вона ще й неправомірно застосовує до них кримінальну відповідальність за діяльність у попередньому уряді. Але найсумніше, за словами народного депутата України Руслана БОГДАНА (на фото), що мала можливість спостерігати по телебаченню вся громадськість нашої країни і зарубіжжя — це те, як сторона обвинувачення домінувала над стороною захисту.

— Ні не в плані об'єктивної змагальності сторін, — вважає Руслан Дмитрович, — її-то якраз і немає у чинному у нас КПК, прийнятому ще в 1960 році, який за духом своїм є пострадянським. За час незалежності Україна пройшла досить чималий шлях реформацій, а кримінально-процесуальне законодавство піддавалося лише незначним змінам. І це стало для України великою проблемою. Вона почала досить гостро проявляти себе в світлі зобов'язань, які наша країна приймала, вступаючи до Ради Європи.

На думку нардепа Богдана, апогеєм невідповідності демократичних європейських стандартів процесуального законодавства стали судові розгляди з надуманих кримінальних справ проти Тимошенко, Луценка та інших представників нинішньої опозиції, які працювали раніше у владі.

— У нас зараз на відміну від цивілізованих у правовому відношенні країн адвокат процесуально слабкий, — підкреслив Р. Богдан, — його клопотання в інтересах підзахисного можуть відхилити. Адвокат і сторона звинувачення повинні бути зрівняні в правах. У істинно правових державах адвокатам надають право знайомитися з матеріалами справи в ході слідства, а не після його закінчення, як зараз. У такому випадку захисник може послідовно вибудовувати свою тактику і стратегію, знаючи, якою "зброєю" володіє обвинувачення.

Як зауважив Руслан Богдан, соромно і сумно було спостерігати по телебаченню, як під час судового розгляду справи проти Тимошенко, суддя Кірєєв монотонно зачитував в залі засідань пухкі томи кримінальної справи, які прокурори занесли йому до початку процесу.

— Парламенту необхідно негайно законодавчо гарантувати конституційний принцип безпосередності судового дослідження, — вважає нардеп. — Потрібно терміново приймати нову редакцію Кримінально-процесуального кодексу, щоб в подібному випадку прокурор міг надавати тільки документ в кілька сторінок і строго по суті обвинувачення.

 



Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

РУБРИКИ

Банкрутство підприємства [3]
Військове право [2]
Закон і бізнес [24]
Захист прав споживачів [7]
Звернення до суду [15]
Інтелектуальна власність [2]
Кримінальні справи [6]
Корпоративні відносини [5]
Міграційне право [2]
Нерухоме майно [7]
Оподаткування [10]
Перевірка підприємства [8]
Права громадянина [11]
про ДАІ [4]
Рейдерство [2]
Сімейне право [7]
Спадкове право [5]
Страхування [2]
Суд по кредиту [5]
Трудові відносини [11]

ПОШУК ПО САЙТУ

ПРИЄДНУЙТЕСЬ
Google+

РЕКОМЕНДОВАНІ САЙТИ





ПІДТРИМАТИ САЙТ WEBMONEY
Z401169167041
U131140520865
R298291195371