П О Ш Т А
 
Логін:
Пароль:

Вхід на сайт
Вітаю Вас, Гість
Реєстрація Вхід
Головна » Юридичні Статті » Нерухоме майно » Порядок продажу несільськогосподарських земельних ділянок у 2010 році

Порядок продажу несільськогосподарських земельних ділянок у 2010 році


Дата публікації: Понеділок, , 18:47; рубрика: Нерухоме майно

Кабінет міністрів України опублікував Порядок, що регламентує продаж несільськогоспо- дарських земельних ділянок. КМУ постановою  № 805 від 2 вересня 2010 року затвердив Порядок продажу в 2010 році земельних ділянок несільськогоспо- дарського призначення на земельних торгах. Порядок передбачає процедуру проведення аукціону для продажу вільних від забудови земельних ділянок державної та комунальної власності.

Документ оприлюднено на офіційному сайті уряду.

Порядок не стосується продажу державної та комунальної землі та прав на неї у випадках, встановлених ЗК. Він не стосується ділянок, на яких розташовані об'єкти, що підлягають приватизації, а також державні і казенні підприємства і госптовариства, у статутному капіталі яких частина належить державі.

Предметом торгів, регульованих Порядком, може бути і право оренди або право користування чужою земельною ділянкою. Аукціон проводиться виконавцем на підставі договору, укладеного ним з організатором (органом виконавчої влади або місцевого самоврядування). Оголошення про продаж земельних ділянок публікується в офіційних друкованих засобах масової інформації.

Для участі в аукціоні необхідно подати заяву (форма затверджується Держкомземом), копії установчих документів, та сплатити реєстраційний (визначається виконавцем аукціону і не може перевищувати половини мінімальної зарплати) і гарантійний (визначається організатором і не може перевищувати 10% стартової ціни) внески. Останній не повертається тим учасникам аукціону, які не погодилися придбати ділянку за його стартовою ціною. У разі участі в аукціоні через представника, останній подає також документи, що засвідчують його повноваження.

Торги здійснюються за наявності не менше 2 учасників. При одному учаснику земельну ділянку або право на неї можуть виставлятися на повторний аукціон. Якщо і на нього зареєструється тільки один учасник - то він може придбати земельну ділянку за ціною, збільшеною на один крок від стартової.

Відмова переможця від сплати суми за придбану ділянку тягне за собою визнання аукціону таким,що не відбувся, відмова від підписання протоколу аукціону або договору купівлі-продажу ділянки тягне за собою анулювання результатів аукціону.

Земельні ділянки можуть придбаватися як за власні, так і за придбані кошти, але не за бюджетні кошти і не за кошти держпідприємств.



Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

РУБРИКИ

Банкрутство підприємства [3]
Військове право [2]
Закон і бізнес [24]
Захист прав споживачів [7]
Звернення до суду [15]
Інтелектуальна власність [2]
Кримінальні справи [6]
Корпоративні відносини [5]
Міграційне право [2]
Нерухоме майно [7]
Оподаткування [10]
Перевірка підприємства [8]
Права громадянина [11]
про ДАІ [4]
Рейдерство [2]
Сімейне право [7]
Спадкове право [5]
Страхування [2]
Суд по кредиту [5]
Трудові відносини [11]

ПОШУК ПО САЙТУ

ПРИЄДНУЙТЕСЬ
Google+

РЕКОМЕНДОВАНІ САЙТИ





ПІДТРИМАТИ САЙТ WEBMONEY
Z401169167041
U131140520865
R298291195371