П О Ш Т А
 
Логін:
Пароль:

Вхід на сайт
Вітаю Вас, Гість
Реєстрація Вхід
Головна » Юридичні Статті » Оподаткування » Купівля, продаж і ліквідація офшорів

Купівля, продаж і ліквідація офшорів


Дата публікації: Понеділок, , 19:07; рубрика: Оподаткування

Офшор - відмінний спосіб оптимізації податків


Підприємці часто змушені замислюватися про можливі способи оптимізації податкоємних бізнес-процесів і підвищення безпеки володіння тими або іншими активами. Один з інструментів, до якого можна вдатися - офшорна компанія.

Операції з офшорними компаніями не суперечать чинному податковому законодавству України, тому їх застосування дозволяє абсолютно законно підвищити рентабельність вашого бізнесу. Існує безліч різних схем, які застосовуються з метою оптимізації оподаткування бізнесу. Використовуючи як основу стандартні, розробляються індивідуальні схеми з урахуванням специфіки діяльності, в якій вони будуть застосовуватися.

Офшорна компанія - компанія, зареєстрована в офшорній зоні, прибуток якої не обкладається податком. Але крім цього існують і безподаткові компанії, які зареєстровані в різних країнах світу, що не входять до переліку офшорних зон. При цьому їх прибуток також не обкладається податком. Це так звані оншорні компанії.

Необхідно розуміти, що в рамках однієї юрисдикції можна зареєструвати як офшорну так і оншорну компанію. Але діяльність офшорних компаній регулюється спеціальним законодавством і, як правило, офшорним компаніям заборонено займатися діяльністю на території країни реєстрації.

Офшорні компанії не повинні подавати в контролюючі органи бухгалтерську і податкову звітність на загальних підставах, в той час як для оншорних компанії здача подібної звітності є обов'язковою. Оншорні компанії є повноцінними платниками податків на відміну від офшорів, які часто платять тільки щорічний фіксований збір (мито). Але існують безподаткові і низькоподаткові оншорні компанії, які при дотриманні певних умов користуються податковими пільгами. З огляду на особливості оподаткування юрисдикцій, у яких зареєстровані оншори, їх можна також використовувати для мінімізації податкових втрат при побудові вашого бізнесу.

Купівля офшору

Отже, ви вирішили придбати офшор. Зверніть увагу: якщо під покупкою розуміти укладання договору трасту, який передбачає передачу за генеральним дорученням всіх інструментів управління компанією вам, то офшорна компанія не стає вашою власністю. При бажанні ви завжди зможете відмовитися від використання її у своєму бізнесі, не дотримуючись при цьому жодних процедур ліквідації компанії.

Орієнтовна вартість покупки офшору "під ключ" в найбільш популярних юрисдикціях: Сейшели - 999, Панама - 1599, Гонконг - 2699, Кіпр - 3999 доларів, Швейцарія - 8499, Данія - 5899 євро.

Ліквідація офшорів

Є багато прикладів того, як деякі власники просто "кидають" свої компанії за непотрібністю, бажаючи заощадити на формальностях, пов'язаних з офіційною ліквідацією. Такі власники розраховують на те, що компанія спочатку буде виключена з реєстру внаслідок несплати щорічних мит, а після закінчення деякого часу просто "помре" сама по собі. Однак це загрожує небезпеками.
По-перше, в деяких країнах всі активи виключеної з реєтра компанії через 6 місяців конфіскуютья урядом і їх не можна повернути навіть через суд. По-друге, при повторному зверненні до реєстру компаній особи, що виконували функції акціонерів або директорів ліквідованої подібним чином компанії, отримають відмову. По-третє, і це найважливіше, директори таких компаній і самі компанії продовжують за законом нести зобов'язання за своїми боргами й зобов'язаннями протягом багатьох років.

Тому залишити можна тільки ту офшорну компанію, в діяльності якої використовувався номінальний сервіс - тобто, якщо акціонерами та директорами вказані абсолютно сторонні вам особи.

Пам'ятайте, що найкраща схема офшору - індивідуальна, побудована спеціально для ефективної роботи вашого бізнесу з урахуванням всіх особливостей і нюансів.



Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

РУБРИКИ

Банкрутство підприємства [3]
Військове право [2]
Закон і бізнес [24]
Захист прав споживачів [7]
Звернення до суду [15]
Інтелектуальна власність [2]
Кримінальні справи [6]
Корпоративні відносини [5]
Міграційне право [2]
Нерухоме майно [7]
Оподаткування [10]
Перевірка підприємства [8]
Права громадянина [11]
про ДАІ [4]
Рейдерство [2]
Сімейне право [7]
Спадкове право [5]
Страхування [2]
Суд по кредиту [5]
Трудові відносини [11]

ПОШУК ПО САЙТУ

ПРИЄДНУЙТЕСЬ
Google+

РЕКОМЕНДОВАНІ САЙТИ





ПІДТРИМАТИ САЙТ WEBMONEY
Z401169167041
U131140520865
R298291195371