П О Ш Т А
 
Логін:
Пароль:

Вхід на сайт
Вітаю Вас, Гість
Реєстрація Вхід
Головна » Юридичні Статті » Права громадянина » НАУКОВА-КОНФЕРЕНЦІЯ, ЯК ЕФЕКТИВНИЙ МЕТОД ОБГОВОРЕННЯ АКТУАЛЬНИХ ПИТАНЬ ЮРИСПРУДЕНЦІЇ

НАУКОВА-КОНФЕРЕНЦІЯ, ЯК ЕФЕКТИВНИЙ МЕТОД ОБГОВОРЕННЯ АКТУАЛЬНИХ ПИТАНЬ ЮРИСПРУДЕНЦІЇ


Дата публікації: Неділя, , 19:14; рубрика: Права громадянина

Юриспруденція (лат. juris-prudentia - правознавство) – комплексна наука, що вивчає сутнісні властивості держави і права; сукупність правових знань, практична діяльність юристів і система їхньої підготовки.
 
Юриспруденція, як наука пройшла великий і багатий шлях. Елементи юриспруденції виникли по мірі розвитку законодавства і правової науки. На сьогоднішній день практично у всіх країнах світу існують заклади, де людей навчають юридичній справі. У наші дні використовуються результати багатовікових досягнень у царині пізнання права, закону, держави. Правознавство перебуває в стані підйому, що пов'язано з об'єктивними умовами - переходом до ринкових відносин, суверенізацією України, формуванням нового мислення, концептуальною основою якого є права людини.

Одним із способів наукового пізнання та вивчення є наукова-конференція, яка дає можливість розкрити своє дослідження перед іншими з метою наукового обговорення та отримання істинних результатів. Наукова конференція є формою організації наукової діяльності, при якій дослідники (не обов'язково вчені чи студенти) представляють і обговорюють свої роботи. Зазвичай заздалегідь визначається тематика інтернет-конференції і час проведення. Потім починається збір тез доповідей та іноді оргвнесків. За своїм статусом конференція займає проміжне положення між семінаром і конгресом.

В сучасних умовах мережа Інтернет дає необмежені можливості кожному користувачеві, в тому числі і тим, чия професійна чи навчальна (студентам) діяльність пов'язана з наукою. Одним із інструментів активізації наукової діяльності з допомогою глобальної мережі Інтернет є проведення наукових інтернет-конференцій, які являють собою привичну для всіх конференцію, але тільки в електронному варіанті.

Наукова інтернет-конференція – це віртуальне звернення кола науковців, молодих вчених та студентів зацікавлених в темі конференції через глобальну мережу Інтернет за допомогою спеціальних інтернет-сайтів. Для прикладу сайт "Юридична лінія", який знаходиться за інтернет-адресою www.lex-line.com.ua проводить такі конференції в мережі Інтернет для юристів кожних два місяці протягом навчального року та містить секції по всіх галузях права.

Організація такого виду конференцій звільняє учасників від зайвої трати часу на приїзд. Ця особливість інтернет-конференцій є дуже важливою, якщо учасники запрошуються з інших міст. Завдяки появі інтернет-конференцій організаторам та учасникам конференції вдається представити результати своєї наукової діяльності до широкої аудиторії користувачів мережі Інтернет. Кожному учаснику для участі в обговоренні достатньо виконати умови участі в інтернет-конференції, які зазвичай розміщені на сайті в інформаційному листі. Так, для прикладу на тому ж сайті "Юридична лінія" умови участі розміщені у розділі "Міжнародні науково-практичні інтернет-конференції" за адресою http://www.lex-line.com.ua/?go=conferencia, де вказано, що відповідним чином оформлені тези доповіді та особисті дані надсилаються за допомогою електронної пошти на електронну адресу організаційного комітету. Після розгляду оргкомітетом тези протягом 1-2 днів розміщаються на сайті у відповідній секції та включаються у збірник конференції, який надсилається через 2 тижні після дати проведення конференції на адресу, яка вказана у особистих даних про автора (авторів). Учасник самостійно може зайти на сайт та перевірити наявність своєї роботи у відповідній секції конференції. Наприклад, розміщені тези на сайті "Юридична лінія" може переглянути за навності Інтернету, як учасник так і будь-яка інша людина з будь-якого місця земної кулі за адресою http://www.lex-line.com.ua/?go=conferencia. Також, на таких сайтах можна знайти безліч корисної інформації за допомогою сервісів сайту. Обговорення тез доповідей проводяться різними способами: через електронну пошту авторів, через безпосереднє обговорення на сайті під тезами, через форуми чи іншими способами. Повертаючись до нашого прикладу - сайту "Юридична лінія" зазначимо, що там обговорення проводиться за допомою питань-відповідей безпосередньо через електронну пошту автора (авторів), яка вказується по можливості на сайті в кінці кожної роботи, або через "Юридичний форум" інтернет-конференції. Часто такі сайти з інтернет-конференціями супроводжуються різними додатковими сервісами як для прикладу "Корисні інтернет-ресурси" чи навіть інтернет-магазинами.

Безумовно, що такі інтернет-конференції мають свої нюанси та особливості навідмінно від традиційних конференцій. Але важливим є те, що інтернет-конференція має ряд значних переваг, а саме:

- широкий обсяг аудиторії – користувачів різних категорій зацікавлених у тематиці конференції;
- незалежність від географічного розташування – брати участь в інтернет-конференції можуть користувачі з різних міст і навіть країн, що дозволяє значно розширити границі наукової співпраці в глобальній мережі;
- доступність – можна прийняти участь в інтернет-конференції не приїжджаючи в інше місто чи країну, виславши за допомогою електронної пошти усі необхідні матеріали для участі в конференції;
- можливість значно зекономити на фінансових затратах на поїздку на конференцію та проживанні, а також значна економія часу, який необхідно буде потратити на написання наукової статті;
- в будь-який момент часу із свого домашнього комп’ютера кожен користувач мережі Інтернет може ознайомитись з матеріалами конференції та приєднатися до обговорення даної тематики, задати свої питання автору статті чи висловити свою думку щодо даної роботи;
- участь значної кількості науковців зацікавлених в тематиці, яка пропонується на розгляд інтернет-конференцією, дозволяє досягнути значної ефективності та результативності в процесі наукових досліджень.



Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

РУБРИКИ

Банкрутство підприємства [3]
Військове право [2]
Закон і бізнес [24]
Захист прав споживачів [7]
Звернення до суду [15]
Інтелектуальна власність [2]
Кримінальні справи [6]
Корпоративні відносини [5]
Міграційне право [2]
Нерухоме майно [7]
Оподаткування [10]
Перевірка підприємства [8]
Права громадянина [11]
про ДАІ [4]
Рейдерство [2]
Сімейне право [7]
Спадкове право [5]
Страхування [2]
Суд по кредиту [5]
Трудові відносини [11]

ПОШУК ПО САЙТУ

ПРИЄДНУЙТЕСЬ
Google+

РЕКОМЕНДОВАНІ САЙТИ





ПІДТРИМАТИ САЙТ WEBMONEY
Z401169167041
U131140520865
R298291195371