П О Ш Т А
 
Логін:
Пароль:

Вхід на сайт
Вітаю Вас, Гість
Реєстрація Вхід
Головна » Юридичні Статті » Захист прав споживачів » Фінансові піраміди...

Фінансові піраміди...


Дата публікації: П`ятниця, , 18:17; рубрика: Захист прав споживачів

На телеканалах України неодноразово піднімалась тема фінансових пірамід. Люди укладали договори для наступного отримання "кредитів" або "позик", з компаніями та фірмами, діяльність яких полягає в управлінні накопичувальними програмами - розподіл коштів між вкладниками під маленькі відсотки, але коли люди приходили за коштами, то з'ясовувалось, що умови укладеного договору зовсім інші, ніж ті, що красномовно описувала продавець-консультант до підписання договору. І згідно умов цього договору вкладені кошти не повертаються. А в результаті - ні "позик", ні "кредитів", ні вкладених коштів, міркування в передачах про не можливість їх повернення, складність для розуміння укладеного договору та коментарі про шахрайські дії але проблемність доведення цих дій.
 
Правоохоронні органи шахрайства у діяльності таких програм не вбачають, дійсно, довести шахрайство досить складно, кримінальні справи, що порушувались по цій статті КК, закривались, хоча по декільком із них порушені кримінальні справи, які знаходяться у різних стадіях розслідування, інші успішно продовжують ошукувати довірливих громадян. З огляду на цивільний кодекс дійсно, вимальовуються договірні відносини, в яких немає нічого протизаконного. Але це не зовсім так.
 
Така діяльність згідно із законодавством забороняється, але треба розгледіти в договорі, написаному дрібним шрифтом на 3-х або 5-и сторінках, і в якому нічого не зрозуміло, інколи, навіть досвідченому юристу, елементи такої забороненої діяльності. Крім того, механізму такої заборони в законодавстві не прописано. Але вирішення проблеми лежить на поверхні - така діяльність заборонена на державному рівні законодавством, але чомусь провести аналогію між цим законодавством і договором, на підставі якого люди віддають свої кошти, нікому в голову не приходить.
 
Наші адвокати та юристи вивчають це питання і допомагають людям повернути вкладені кошти з 2006 року. З нашою допомогою судами винесено багато рішень на користь громадян-вкладників, кошти повернуто. Ми володіємо значним обсягом знань та інформації з питань діяльності накопичувальних програм, та як з ними боротись...
 
ЮА НовацияВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

РУБРИКИ

Банкрутство підприємства [3]
Військове право [2]
Закон і бізнес [24]
Захист прав споживачів [7]
Звернення до суду [15]
Інтелектуальна власність [2]
Кримінальні справи [6]
Корпоративні відносини [5]
Міграційне право [2]
Нерухоме майно [7]
Оподаткування [10]
Перевірка підприємства [8]
Права громадянина [11]
про ДАІ [4]
Рейдерство [2]
Сімейне право [7]
Спадкове право [5]
Страхування [2]
Суд по кредиту [5]
Трудові відносини [11]

ПОШУК ПО САЙТУ

ПРИЄДНУЙТЕСЬ
Google+

РЕКОМЕНДОВАНІ САЙТИ

ПІДТРИМАТИ САЙТ WEBMONEY
Z401169167041
U131140520865
R298291195371