П О Ш Т А
 
Логін:
Пароль:

Вхід на сайт
Вітаю Вас, Гість
Реєстрація Вхід
Головна » Юридичні Статті » Закон і бізнес » Правові підстави для організації "зеленого туризму"

Правові підстави для організації "зеленого туризму"


Дата публікації: Субота, , 18:07; рубрика: Закон і бізнес

Відпустка - відпочинок для одних і можливість непогано заробити на цьому для інших.  Усе більшу популярність в останні роки набуває  "Зелений туризм": що необхідно знати громадянину, який бажає надавати турпослуги з організації походів, а також щодо розміщення гостей у власному будинку (віллі, котеджі, міні-готелі), їх обслуговування та інші супутні послуги.

Перш за все громадянин України, який збирається займатися підприємницькою діяльністю, повинен бути зареєстрований у встановленому законодавством України порядку, тобто пройти державну реєстрацію його як підприємця без статусу юридичної особи відповідно до ст.ст. 58 і 128 Господарського кодексу України. З процедурою державної реєстрації кожен починаючий підприємець детально може ознайомитись в Розділі 5 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців.

Слід зазначити, що громадянин України, який займається підприємницькою діяльністю, може:

- Здійснювати її як підприємець особисто або через приватне підприємство, яке він може створити окремо;

- Із залученням або без такого найманої робочої сили, включаючи членів сім'ї. Протягом року підприємець може найняти не більше 10 осіб одночасно. Родичів не потрібно офіційно працевлаштовувати через районний Фонд зайнятості (лист ДПАУ № 4570/7/17-0517 від 31.03.2000 року);


Роботодавець несе відповідальність за своїми зобов'язаннями всім своїм майном, на яке, згідно із законом, може бути накладено арешт.

Всі співробітники (не родичі) приймаються на роботу за трудовими договорами, які підлягатимуть обов'язковій реєстрації у Фонді зайнятості за місцем реєстрації підприємця з особистою його участю і участю його співробітників.

Підприємець має право бути платником єдиного податку при наданні послуг у сфері туризму. Правильно даний вид діяльності, згідно з Класифікацією видів економічної діяльності називати: 63.30.0 - послуги з організації подорожей.

Підприємець має право працювати з готівкою і відкривати собі розрахункові рахунки у фінансових установах. Сума виручки підприємця від його діяльності в рік не повинна перевищувати суму 500 тисяч гривень. Також ця сума щороку може змінюватися у зв'язку з прийняттям нових нормативних документів, особливо - Закону про Держбюджет на певний рік.Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

РУБРИКИ

Банкрутство підприємства [3]
Військове право [2]
Закон і бізнес [24]
Захист прав споживачів [7]
Звернення до суду [15]
Інтелектуальна власність [2]
Кримінальні справи [6]
Корпоративні відносини [5]
Міграційне право [2]
Нерухоме майно [7]
Оподаткування [10]
Перевірка підприємства [8]
Права громадянина [11]
про ДАІ [4]
Рейдерство [2]
Сімейне право [7]
Спадкове право [5]
Страхування [2]
Суд по кредиту [5]
Трудові відносини [11]

ПОШУК ПО САЙТУ

ПРИЄДНУЙТЕСЬ
Google+

РЕКОМЕНДОВАНІ САЙТИ

ПІДТРИМАТИ САЙТ WEBMONEY
Z401169167041
U131140520865
R298291195371