П О Ш Т А
 
Логін:
Пароль:

Вхід на сайт
Вітаю Вас, Гість
Реєстрація Вхід


Чи можливо продати нежиле приміщення без землі? - ЮРИДИЧНИЙ ФОРУМ

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
ЮРИДИЧНИЙ ФОРУМ » ГОСПОДАРСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ » Нерухомість » Чи можливо продати нежиле приміщення без землі? (вбудоване, в багатоквартирному будинку)
Чи можливо продати нежиле приміщення без землі?
lisichanskДата: Середа, 06.02.2013, 15:01 | Сообщение # 1
Рядовий
Группа: Користувач
Сообщений: 1
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Шановні спеціалісти!
Прошу допомогти консультацією. Маємо нежиле приміщення в багатоквартирному
житловому будинку (фактично - офіс на першому поверсі п’ятиповерхівки). Перший
поверх, вхід окремий, ніяк не виділений (ні сходів, ні ганку) прямо з вулиці
(асфальтовий тротуар впритул до дверей, поріг 10 см. від рівня землі).
Місцеві нотаріуси
стверджують, що зараз (після вступу в силу якихось змін до Земельного чи Податкового
кодексу) у випадку наміру продати це приміщення, вони відмовлять у реєстрації
такого правочину за відсутності документів на землю. Причому ст. 377 Цивільного
кодексу вони ігнорують.
Землеустрій землю
не виділяє, чекають якихось роз’яснень або порядку "згори". Взагалі
то мені та земля не потрібна, я нею не користуюся, до свого приміщення я
потрапляю одразу з вулиці.
Фактично мене,
по-перше, примушують оформити землю, якою я не користуються, по-друге обмежують
мене в праві вільно розпорядитися своєю власністю.
 
Головне питання:
чи є якісь офіційні тлумачення з цього приводу (рішення суду тощо) і як можливо
вибороти цю ситуацію (продати приміщення без оформлення землі).
 
/ст. 377
2. Розмір  та кадастровий номер земельної ділянки, право на
яку переходить у
зв'язку з переходом права власності на  житловий
будинок,  будівлю або споруду,  є істотними умовами договору, який
передбачає  набуття права   власності   на  ці   об'єкти   (крім
багатоквартирних
будинків).
 
ЮРИДИЧНИЙ ФОРУМ » ГОСПОДАРСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ » Нерухомість » Чи можливо продати нежиле приміщення без землі? (вбудоване, в багатоквартирному будинку)
Сторінка 1 з 11
Пошук: