П О Ш Т А
 
Логін:
Пароль:

Вхід на сайт
Вітаю Вас, Гість
Реєстрація Вхід


Як правильно звільнитись??? Допоможіть - ЮРИДИЧНИЙ ФОРУМ

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
ЮРИДИЧНИЙ ФОРУМ » ГОСПОДАРСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ » Трудове право » Як правильно звільнитись??? Допоможіть
Як правильно звільнитись??? Допоможіть
ZgamДата: Понеділок, 14.11.2011, 11:59 | Сообщение # 1
Рядовий
Группа: Користувач
Сообщений: 1
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Я працюю в торговій компанії, менеджером зі збуту. У нас була своя філія в моєму місті, тепер філію закрили і переїхали на дистриб'ютора, відповідно я отримав не зрозумілу мені посаду "координатора", але в трудовій залишився як менеджер. Вимоги стали жорсткі, з / п понизили, тепер просто роблять так, щоб пішов за власним бажанням. Підкажіть будь ласка як правильно вчинити, і повернути з / п за недоплачені 3 місяці.
P.S. ні в одній відомості немає мого підпису про те що я отримував з / п за весь період моєї роботи на компанії!


Сообщение отредактировал Zgam - Понеділок, 14.11.2011, 12:15
 
Вова-37Дата: П`ятниця, 18.11.2011, 02:28 | Сообщение # 2
Підполковник
Группа: Юрист
Сообщений: 91
Репутация: 3
Замечания: 20%
Статус: Offline
При оформлені на роботу мав підписати трудовий договір,у якому мали заначити розмір зарплати, на підставі друдового договору можеш відсудити зарплату за три місяці. Якщо не підписував такого договору звернися із скаргою в управління праці, вони перевірять законність оформлення на роботу. При переведенні тебе на іншу посаду ти мав надати згоду, якщо такої згоди не було вони не праві, справу виграеш.
 
repa-71Дата: Субота, 23.02.2013, 18:39 | Сообщение # 3
Рядовий
Группа: Юрист
Сообщений: 2
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Ні, він пише, що посада не змінилася, просто працює координатором. А от про зменшення зарплати дійсно треба попереджати працівника завчасно. І якщо його не попереджали, то зменшення зарплати незаконне. Попередження повинно бути письмовим. Оскаржувати треба до місцевого осередку мінпраці.

Краще пізно, ніж ніколи!
 
ЮРИДИЧНИЙ ФОРУМ » ГОСПОДАРСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ » Трудове право » Як правильно звільнитись??? Допоможіть
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: