П О Ш Т А
 
Логін:
Пароль:

Вхід на сайт
Вітаю Вас, Гість
Реєстрація Вхід


Як оформитись репетитором, щоб отримати стаж? - ЮРИДИЧНИЙ ФОРУМ

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
ЮРИДИЧНИЙ ФОРУМ » ГОСПОДАРСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ » Трудове право » Як оформитись репетитором, щоб отримати стаж?
Як оформитись репетитором, щоб отримати стаж?
NiceNellyДата: Середа, 15.08.2012, 17:03 | Сообщение # 1
Рядовий
Группа: Користувач
Сообщений: 2
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Я закінчила університет минулого року, коли випускалася, нам примусово сказали принести довідки з місць роботи, що нас беруть на роботу і тоді лише нам дадуть диплом. Я випросила довідку, але працювати в тій органзації не змогла,бо їм не був потрібний молодий фахівець. Цілий рік я даремно шукала роботу (по спеціальності я перекладач), і зараз вирішила, що можу працювати репетитором. Однак мене не влаштовує просто заробіток без оформлення та стажу. Чула, що можна оформитись у податковій, платити податки і тоді не тільки зможу безпечно шукати клієнтів, а й отриимаю стаж для пенсіїю Наскільки це реально в теперішній державі і скільки це приблизно буде коштувати? Що для цього потрбіно, якщо такий варіант можливий. Дякую за відповідь!
 
lutsenkovladДата: Середа, 15.08.2012, 18:30 | Сообщение # 2
Підполковник
Группа: Юрист
Сообщений: 124
Репутация: 7
Замечания: 0%
Статус: Offline
Доброго дня !

Почнемо з того, що з боку університету були незаконні дії, Вам диплом повинні були видати негайно ! Якщо, Ви навчалися навіть на "бюджеті" це не дає правову підставу університету тримати диплом у себе. В деяких університетах зазначають умову, обов'язкового відпрацювання. Однак і це не дає підстави для невидачі диплому. За відповідних обставин, університет має право стягнути з Вас суму за навчання у судовому порядку.

Відповідно до ЗУ "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців"

Стаття 5. Місце проведення державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців
1. Державна реєстрація юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців проводиться державним реєстратором виключно у виконавчому комітеті міської ради міста обласного значення або у районній, районній у містах Києві та Севастополі державній адміністрації за місцезнаходженням юридичної особи або за місцем проживання фізичної особи підприємця.

Стаття 10. Реєстраційний збір за проведення державної реєстрації
1. За проведення державної реєстрації справляється реєстраційний збір у такому розмірі:
два неоподатковуваних мінімумів доходів громадян - за проведення державної реєстрації фізичної особи - підприємця.
5. Документом, що підтверджує внесення реєстраційного збору, є копія квитанції, виданої банком, або копія платіжного доручення з відміткою банку.

Додано (15.08.2012, 18:29)
---------------------------------------------
Стаття 42. Документи, що подаються для проведення державної реєстрації фізичної особи, яка має намір стати підприємцем
1. Для проведення державної реєстрації фізична особа, яка має намір стати підприємцем та має реєстраційний номер облікової картки платника податків, або уповноважена нею особа (далі - заявник) повинна подати особисто (надіслати поштовим відправленням з описом вкладення або в разі подання електронних документів подати опис, що містить відомості про надіслані електронні документи, в електронній формі) або через уповноважену особу державному реєстратору за місцем проживання такі документи:
заповнену реєстраційну картку на проведення державної реєстрації фізичної особи - підприємця;
копію документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків;
документ, що підтверджує внесення реєстраційного збору за проведення державної реєстрації фізичної особи - підприємця;
4. Якщо документи для проведення державної реєстрації подаються заявником особисто, державному реєстратору додатково пред'являється паспорт. Фізична особа, яка через свої релігійні або інші переконання відмовилася від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, офіційно повідомила про це відповідні органи державної влади, повинна особисто пред'явити державному реєстратору паспорт із відповідною відміткою. Уповноважена особа повинна пред'явити свій паспорт та документ, що засвідчує її повноваження.

Додано (15.08.2012, 18:30)
---------------------------------------------
Стаття 43. Порядок проведення державної реєстрації фізичної особи - підприємця
1. Державний реєстратор за відсутності підстав для залишення документів, які подані для проведення державної реєстрації фізичної особи - підприємця, без розгляду зобов'язаний перевірити ці документи на відсутність підстав для відмови у проведенні державної реєстрації фізичної особи - підприємця, які передбачені частиною першою статті 44 цього Закону. Перевірка на відсутність підстав для відмови у проведенні державної реєстрації фізичної особи - підприємця, які передбачені абзацами третім та четвертим частини першої статті 44 цього Закону, здійснюється з використанням відомостей Єдиного державного реєстру.
2. За відсутності підстав для відмови у проведенні державної реєстрації фізичної особи - підприємця державний реєстратор повинен внести до Єдиного державного реєстру запис про проведення державної реєстрації фізичної особи - підприємця на підставі відомостей реєстраційної картки на проведення державної реєстрації фізичної особи - підприємця.
Дата внесення до Єдиного державного реєстру запису про проведення державної реєстрації фізичної особи - підприємця є датою державної реєстрації фізичної особи - підприємця.
3. Строк державної реєстрації фізичної особи - підприємця не повинен перевищувати два робочих дні з дати надходження документів для проведення державної реєстрації фізичної особи - підприємця.
4. Не пізніше наступного робочого дня з дати державної реєстрації фізичної особи - підприємця державним реєстратором видається (надсилається поштовим відправленням) заявнику виписка з Єдиного державного реєстру.
5. Державний реєстратор не пізніше наступного робочого дня з дати державної реєстрації фізичної особи - підприємця зобов'язаний передати відповідним органам статистики, державної податкової служби, Пенсійного фонду України повідомлення про проведення державної реєстрації фізичної особи - підприємця із зазначенням номера та дати внесення відповідного запису до Єдиного державного реєстру та відомості з реєстраційної картки на проведення державної реєстрації фізичної особи - підприємця для взяття фізичної особи - підприємця на облік.

Потімя, обов'язкове відвідування Податкової інспекції, Управління Пенсійного фонду України. Так що, треба буде побігати по інстанціям.

З повагою !

Сообщение отредактировал lutsenkovlad - Середа, 15.08.2012, 18:28
 
NiceNellyДата: Четвер, 16.08.2012, 10:40 | Сообщение # 3
Рядовий
Группа: Користувач
Сообщений: 2
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Дякую велике!!
 
ЮРИДИЧНИЙ ФОРУМ » ГОСПОДАРСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ » Трудове право » Як оформитись репетитором, щоб отримати стаж?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: