П О Ш Т А
 
Логін:
Пароль:

Вхід на сайт
Вітаю Вас, Гість
Реєстрація Вхід


Допоможіть розібратися в питанні звільнення зі школи - ЮРИДИЧНИЙ ФОРУМ

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
ЮРИДИЧНИЙ ФОРУМ » ГОСПОДАРСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ » Трудове право » Допоможіть розібратися в питанні звільнення зі школи
Допоможіть розібратися в питанні звільнення зі школи
Oleg_2Дата: Понеділок, 24.09.2012, 19:34 | Сообщение # 1
Рядовий
Группа: Користувач
Сообщений: 6
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Доброго вечора! Питання має наступний зміст:
Моя майбутня дружина працює в школі в іншому районі. Після вессілля вирішили жити разом в моєму районі. Скоро весілля і тому ми завчасно написали заяву на її звільнення. Проте у відділі кадрів відмовили прийняти заяву, мотивуючи це тим , що працююча -"молодий спеціаліст" і має відпрацювати три роки в школі. В інакшому випадку нею "буде займатися прокуратура". Чи правомірною є така реакція відділу кадрів? Чи не суперечить їх позиція статті 38 КЗпП? Як нам бути в такій ситуації?
 
lutsenkovladДата: Понеділок, 24.09.2012, 22:12 | Сообщение # 2
Підполковник
Группа: Юрист
Сообщений: 124
Репутация: 7
Замечания: 0%
Статус: Offline
Доброго ! На підставі чого вона повинна відпрацювати 3 роки ? Вона навчалася, на бюджетній основі ? Договір з ВНЗ був про відпрацювання ?
 
Oleg_2Дата: Вівторок, 25.09.2012, 07:00 | Сообщение # 3
Рядовий
Группа: Користувач
Сообщений: 6
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Так, вона навчалась на бюджетній основі.Трьохстороннього договору вона не вкладала і підйомних не брала, просто влаштувалась на роботу, а в університет привезла довідку про те, що працевлаштована в своєму районі, щоб з університету не направили в іншу область і, я так розумію, університет дав направлення на роботу. Саме цим напрвленням у відділі кадрів мотивують підставу відпрацювати три роки.
 
lutsenkovladДата: Вівторок, 25.09.2012, 16:31 | Сообщение # 4
Підполковник
Группа: Юрист
Сообщений: 124
Репутация: 7
Замечания: 0%
Статус: Offline
З"ясуйте всі нюанси, потім опишіть ситуацію більш детально.

Сообщение отредактировал lutsenkovlad - Вівторок, 25.09.2012, 16:49
 
Oleg_2Дата: Вівторок, 25.09.2012, 16:43 | Сообщение # 5
Рядовий
Группа: Користувач
Сообщений: 6
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Які ньюанси Ви маєте на увазі?
 
lutsenkovladДата: Вівторок, 25.09.2012, 16:57 | Сообщение # 6
Підполковник
Группа: Юрист
Сообщений: 124
Репутация: 7
Замечания: 0%
Статус: Offline
З приводу "і, я так розумію, університет дав направлення на роботу" ?

Додано (25.09.2012, 16:57)
---------------------------------------------
До того, якщо не було ніякого договору з ВНЗ про обов"язковість відпрацювання - відмова відділу кадрів безпідставна !

З повагою !

 
Oleg_2Дата: Вівторок, 25.09.2012, 17:34 | Сообщение # 7
Рядовий
Группа: Користувач
Сообщений: 6
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Чого я так сказав: "і, я так розумію, університет дав направлення на роботу", тому що я ще не бачив того документа, а у відділі кадрів дружині говорять, що то "документ з університету", а так як вона договору не підписувала, то це напевно що є напралення на роботу з університету (бо сам привозив у свій район аналогічне).
Тому виикає закономірне питання, направлення без договору зобовязує відпрацьовувати 3 роки?

З повагою!


Сообщение отредактировал Oleg_2 - Вівторок, 25.09.2012, 17:57
 
lutsenkovladДата: Вівторок, 25.09.2012, 18:08 | Сообщение # 8
Підполковник
Группа: Юрист
Сообщений: 124
Репутация: 7
Замечания: 0%
Статус: Offline
Навчання на бюджетній основі ще не зобов"язує відпрацьовувати 3 роки ! Якщо направлення було видане на відповідній правовій підставі, то так, дружина зобов"язана відпрацювати. Якщо ВНЗ посилався лише на те, що навчання було здійснене за кошти з державного бюджету, це не означає наявгість належної правової підстави !Відповідно до ст. 43 КУ "Кожен має право на працю, що включає можливість заробляти собі на життя працею, яку він вільно обирає або на яку вільно погоджується"

З повагою !
 
Oleg_2Дата: Вівторок, 25.09.2012, 18:22 | Сообщение # 9
Рядовий
Группа: Користувач
Сообщений: 6
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Дуже вдячний Вам за грунтовну відповідь! А на якій правовій підставі направлення зобовязує відпрацювати? Дружина сама ж знайшла роботу чи це не має значення? А взагалі, мені здається що відділ кадрів користуючись нашою юридичною некомпетентністю просто хоче втримати її на місці, оскільки зі звільненням їм додасться зайвий клопіт, оскільки мало хто захоче працювати там, де зараз працює дружина.

З повагою!


Сообщение отредактировал Oleg_2 - Вівторок, 25.09.2012, 18:36
 
Еленка2207Дата: П`ятниця, 14.06.2013, 20:50 | Сообщение # 10
Рядовий
Группа: Користувач
Сообщений: 1
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Здравствуйте. Работаю учителем в сельской школе. В марте 2007 года ухожу в отпуск по уходу за ребенком до 3-х лет. В марте 2010 продлеваю отпуск на 6 месяцев и так до исполнения ребенку 6 лет. В марте этого года пишу заявление на увольнение, к работе официально не приступала. За отработанное время с августа 2006 по март 2007 года, как я понимаю мне положен отпуск, но в связи с тем что я написала заявление на увольнение - денежная компенсация. Меня увольняют и никакой компенсации не начисляют. Работник отдела кадров мотивирует тем, что он не знал, что мне положен отпуск (ее приняли на работу 2011г.), и что личную карточку работника формы П-2 должен вести сам работник и следить за правильностью. Как мне добиться выплату за неиспользовнный отпуск и кто должен заполнять форму П-2
 
ЮРИДИЧНИЙ ФОРУМ » ГОСПОДАРСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ » Трудове право » Допоможіть розібратися в питанні звільнення зі школи
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: