П О Ш Т А
 
Логін:
Пароль:

Вхід на сайт
Вітаю Вас, Гість
Реєстрація Вхід


Договір поставки - Сторінка 2 - ЮРИДИЧНИЙ ФОРУМ

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
ЮРИДИЧНИЙ ФОРУМ » ГОСПОДАРСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ » Договори » Договір поставки (Стягнення боргу за поставлений твар)
Договір поставки
lutsenkovladДата: Вівторок, 25.09.2012, 23:15 | Сообщение # 16
Підполковник
Группа: Юрист
Сообщений: 124
Репутация: 7
Замечания: 0%
Статус: Offline
Скажіть тоді, чи може державне підприємство бути державним замовником ?
 
IvankaДата: Вівторок, 25.09.2012, 23:23 | Сообщение # 17
Рядовий
Группа: Юрист
Сообщений: 14
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Одним словом..не будемо продовжувати дискусію..бо кожен вже зрозумів що хто хотів сказати smile
З повагою!

Додано (25.09.2012, 23:18)
---------------------------------------------
Державним замовником як на мене є ограни державної влади та державні установи. Я чітко не знаю всієї процедури..тому на цю тему точно сказати не можу. А щодо ситуації яка обговорювалася..то просто з власного досвіду не могла погодитися з Вами..тому і вступила в дискусію.

Додано (25.09.2012, 23:23)
---------------------------------------------
Щодо державного замовлення то ось Закон http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/493/95-%D0%B2%D1%80


Ivanka
 
lutsenkovladДата: Середа, 26.09.2012, 00:35 | Сообщение # 18
Підполковник
Группа: Юрист
Сообщений: 124
Репутация: 7
Замечания: 0%
Статус: Offline
Шановна Ivanka, подивіться на мої відповіді вище, я саме на цей закон і посилався ! smile
Зверніть увагу, що відповідно до вищезазначеного ЗУ ст.1 виділяє суб"єктів з-поміж інших ДЕРЖАВНІ ОРГАНІЗАЦІЇ ! smile

З повагою !

Додано (26.09.2012, 00:35)
---------------------------------------------
Хоча ст. 183 ГК вказує, що...........укладається між державними замовниками, що уповноважені від імені держави укладати договори (державні контракти). Але, у цій же ст.183 ч. 3 чітко зазначається, що "Укладення сторонами договору за державним замовленням (державного контракту) здійснюється в порядку, передбаченому
статтею 181 цього Кодексу, З УРАХУВАННЯМ ОСОБЛИВОСТЕЙ, ПЕРЕДБАЧЕНИХ ЗАКОНОДАВСТВОМ"
Звертаю Вашу увагу, що норма ГК є загальною по відношенню до поставки за державним замовленням, а ось ЗУ "Про державне замовлення для задоволення пріоритетних державних потреб" є спеціальним, тому як ми знаємо з теорії права, перевага завжди віддається спецальній нормі права !

Сообщение отредактировал lutsenkovlad - Середа, 26.09.2012, 00:27
 
ЮРИДИЧНИЙ ФОРУМ » ГОСПОДАРСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ » Договори » Договір поставки (Стягнення боргу за поставлений твар)
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук: