П О Ш Т А
 
Логін:
Пароль:

Вхід на сайт
Вітаю Вас, Гість
Реєстрація Вхід


Чи є це реальним??? - ЮРИДИЧНИЙ ФОРУМ

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
ЮРИДИЧНИЙ ФОРУМ » ГОСПОДАРСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ » Земля » Чи є це реальним???
Чи є це реальним???
НотаріусДата: Вівторок, 15.02.2011, 15:54 | Сообщение # 1
Рядовий
Группа: Юрист
Сообщений: 7
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Шановні колеги, чи реально в Україні приватизувати дитині війни позачергово земельну ділянку!!!
Якщо - так, розкажіть)))
 
ОльчикДата: Четвер, 17.02.2011, 13:57 | Сообщение # 2
Рядовий
Группа: Юрист
Сообщений: 7
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Поняття "позачергово" під час привватизації взагалі відсутнє
Відповідно до ст. 116 Земельного кодексу України: "Громадяни та юридичні особи набувають права власності та права користування земельними ділянками із земель державної або комунальної власності за рішенням органів виконавчої влади або органів місцевого самоврядування в межах їх повноважень, визначених цим Кодексом, або за результатами аукціону." Та ст. 118 Громадянин, зацікавлений у приватизації земельної ділянки, яка перебуває у його користуванні, подає заяву до відповідної районної, Київської чи Севастопольської міської державної адміністрації або сільської, селищної, міської ради за місцезнаходженням земельної ділянки.

2. Рішення органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування щодо приватизації земельних ділянок приймається у місячний строк на підставі технічних матеріалів та документів, що підтверджують розмір земельної ділянки. "
Тобто, ви просто подаєте заяву у відповідний орган (в канцелярію або в місце прийому громадян). Вона (заява) розглядається на сесії міської ради. (якщо земельна ділянка в межах міста). Тобто як такової черги і не має. Депутати роглядають такі заяви "стопками" и одним рішенням (перше рішення сесіі) дають вам дозвіл на підготовку проекту землеустрою щодо відведення землі. Так що такі пільги як "позачергово" у процесі приватизації взагалі відсутні.

 
TazmanДата: Четвер, 24.01.2013, 17:25 | Сообщение # 3
Рядовий
Группа: Юрист
Сообщений: 1
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Согласен с вышеуказанной позицией. Единственно, в чем реально может помочь статус гражданина, которому полагаются определенные льготы, так это первоочередное рассмотрение заявления о приватизации земельной комиссией при местном (районном) совете, в случае когда один и тот-же участок испрашивают два и более гражданина.
 
ЮРИДИЧНИЙ ФОРУМ » ГОСПОДАРСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ » Земля » Чи є це реальним???
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: