П О Ш Т А
 
Логін:
Пароль:

Вхід на сайт
Вітаю Вас, Гість
Реєстрація Вхід


Відключили від газопостачання - ЮРИДИЧНИЙ ФОРУМ

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
ЮРИДИЧНИЙ ФОРУМ » ЮРИДИЧНІ ФОРУМИ » Захист прав споживачів » Відключили від газопостачання
Відключили від газопостачання
AntoniegoДата: П`ятниця, 18.05.2012, 19:25 | Сообщение # 1
Рядовий
Группа: Користувач
Сообщений: 1
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Доброго дня! Допоможіть, будь ласка, дайте ціну пораду у наступній ситуації:
20 квітня поточного року, прийшло попередження від ПАТ "Ч......газ", у якому йшлося, що квартиру можуть відключити від газопостачання, якщо у 10-денний термін не буде погашена заборгованість за використання газу, але через 4 дні, а саме 24.04., коли нікого не було вдома, зовнішнім способом газопостачання до квартири було перервано, тобто раніше того часу, яке йшлося в попередженні. Через декілька днів борг було погашено, а ще через деякий час виявилося, що потрібно заплатити певну суму за підключення газопостачання.
Справа принципу, і мені би хотілося захисти свої права споживача, а саме: компенсувати суму витрат за підключення і можливу моральну шкоду (адже газ підключили лише сьогодні, і майже місяць у квартирі не було ні тепла, ні гарячої води). Тому, підкажіть, будь ласка, як у даній ситуації я можу захистити свої права?
Дуже буду вдячний за допомогу!
 
ЮРИДИЧНИЙ ФОРУМ » ЮРИДИЧНІ ФОРУМИ » Захист прав споживачів » Відключили від газопостачання
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: