П О Ш Т А
 
Логін:
Пароль:

Вхід на сайт
Вітаю Вас, Гість
Реєстрація Вхід


ліцензія на репетиторські послуги - ЮРИДИЧНИЙ ФОРУМ

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
ЮРИДИЧНИЙ ФОРУМ » ГОСПОДАРСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ » Ліцензування » ліцензія на репетиторські послуги
ліцензія на репетиторські послуги
oly84604529Дата: Понеділок, 17.05.2010, 21:30 | Сообщение # 1
Рядовий
Группа: Користувач
Сообщений: 1
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
хочу займатися репетиторством англійської мови з дітьми від 2р.до 10років,відкривши центр англійської мови. мене цікавить питання, чи потрібна для цього ліцензія. якщо потрібна, то куди мені слід звернутися, щоб її отримати, а якщо - ні,то які документи це підтверджують.
 
MatiasДата: Понеділок, 07.06.2010, 20:57 | Сообщение # 2
Лейтенант
Группа: Модераторы
Сообщений: 61
Репутация: 2
Замечания: 0%
Статус: Offline
Чтобы открыть центр - нужно зарегистрировать частное предприятие. Навчання іноземної мови – вид діяльності, який за українським законодавством не вимагає ліцензії.
При регистрации предприятия Государственный регистратор спросит у Вас о роде деятельности - тут Вы и скажете. Он поможет подобрать КВЕДы (Класифікація видів економічної діяльності (КВЕД) є складовою частиною державної системи класифікації і кодування техніко-економічної та соціальної інформації.)...
Но, налоговый прессинг очень велик. Поэтому лучше стать СПД и оформить единый налог - менее травматично: 2000,00 грн. на налог в год.
В любом случае, прежде чем открыть бизнес официально, нужно уже иметь клиентуру... Так что, лучше... "факультативно"?
Згідно з постановою Кабінету Міністрів України "Про ліцензування освітніх послуг" від 29.08.2003 р. № 1380
у сфері вищої освіти ліцензуванню підлягають:
підготовка фахівців різних освітньо-кваліфікаційних рівнів за напрямами (спеціальностями);
перепідготовка за спеціальностями;
підвищення кваліфікації;

В общем, прежде чем совершать решительный шаг проконсультируйтесь - в Вашем городе должно быть учреждение поддерживающее малый бизнес, предоставляющее им и кредиты. Ну и у гос.служащих - регистратов при исполкоме.
Український фонд підтримки підприємництва - http://ufpp.kiev.ua

 
ЮРИДИЧНИЙ ФОРУМ » ГОСПОДАРСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ » Ліцензування » ліцензія на репетиторські послуги
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: