П О Ш Т А
 
Логін:
Пароль:

Вхід на сайт
Вітаю Вас, Гість
Реєстрація Вхід


Помогите, ПОЖАЛУЙСТА, решить задачи!!!!!!!! слёзно прошу!!! - ЮРИДИЧНИЙ ФОРУМ

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
ЮРИДИЧНИЙ ФОРУМ » ЮРИДИЧНІ ФОРУМИ » Кримінальні справи » Помогите, ПОЖАЛУЙСТА, решить задачи!!!!!!!! слёзно прошу!!! (уголовне и семейное право)
Помогите, ПОЖАЛУЙСТА, решить задачи!!!!!!!! слёзно прошу!!!
AlisiaДата: Понеділок, 10.12.2012, 22:13 | Сообщение # 1
Рядовий
Группа: Користувач
Сообщений: 2
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Здравствуйте! Помогите мне, пожалуйста, решить задачи. Сама не справляюсь. cry

Задача 1 (кримінальне право)
Багрів разом з Чалим домовилися оволодіти продуктами з міського м’ясокомбінату. З цією метою вночі, 30 грудня, Багрів пробрався на територію м’ясокомбінату, зайшов в приміщення холодильника і став набирати м’ясопродукти в сумку. В цей час в приміщення зайшов сторож Зубченко, який, підморгнувши тому, що злякалося було Багрову, теж став накладати м’ясопродукти у свій мішок. Закінчивши “справу”, Багрів і Зубченко, розмовляючи між собою, підійшли до огорожі, що оточує територію м’ясокомбінату.
Першим через огорожу переліз Багрів. Разом з тим, що чекало його за огорожею Чалим він навантажив сумки в автомобіль. Зубченко перекинув через огорожу мішок, але сам перелізти на іншу сторону не встиг, оскільки у цей момент уся трійця був затримана працівниками охорону м’ясокомбінату.

Задача 2. 2е задачи по семейнму праву
1. У подружжя Черняєвих було 3 неповнолітніх дітей. У квітні 2006 р. їх брак був розірвуть. У грудні 2006 р. Черняєв одружився другий. В ході обстеження подружжя в 2005 р. на предмет безпліддя було встановлено, що Черняєв не може і не міг бути батьком. У бесіді з своєю колишньою дружиною Черняєв встановив, що діти, на користь яких він платить аліменти, действительно не його. Він звернувся до суду з позовом об заперечування батьківства.
Яку ухвалу повинен винести суд?

2. У орган РАГСа поводилися із заявою про розірвання шлюбу дружини Вакуленко, що мають повнолітніх дітей. Спільно нажите майно ними було розділено по взаємній згоді. Проте в органі РАГСа подружжю в реєстрації розірвання шлюбу було відмовлено, оскільки, на думку працівників РАГСа, вони не надали достатніх доказів неможливості збереження сім’ї.
Чи мають право працівники органу РАГСа відмовити подружжю Вакуленко в реєстрації розлучення? Куди можуть бути оскаржені дії посадовців РАГСа?

Очень надеюсь на вашу помощь. Заранее благодарна.
 
olyshe4kaДата: Вівторок, 11.12.2012, 17:04 | Сообщение # 2
Рядовий
Группа: Користувач
Сообщений: 4
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
А яка суть питання у першій задачі?
 
AlisiaДата: Вівторок, 11.12.2012, 22:16 | Сообщение # 3
Рядовий
Группа: Користувач
Сообщений: 2
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
необходимо расписать состав преступления, объект и т.д. и вынести решение по каждому участнику. Спасибо.что отозвались
 
ЮРИДИЧНИЙ ФОРУМ » ЮРИДИЧНІ ФОРУМИ » Кримінальні справи » Помогите, ПОЖАЛУЙСТА, решить задачи!!!!!!!! слёзно прошу!!! (уголовне и семейное право)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: