П О Ш Т А
 
Логін:
Пароль:

Вхід на сайт
Вітаю Вас, Гість
Реєстрація Вхід


Нарахування відсотків банками - ЮРИДИЧНИЙ ФОРУМ

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
ЮРИДИЧНИЙ ФОРУМ » ГОСПОДАРСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ » Банки » Нарахування відсотків банками
Нарахування відсотків банками
ІстиннийДата: Середа, 22.12.2010, 00:05 | Сообщение # 1
Рядовий
Группа: Користувач
Сообщений: 2
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Прошу поділитись правовим досвідом і знаннями:
Чи законні дії банку щодо нарахування відсотків по кредитній позиці в разі заперечення клієнта проти боргу з підстав ненадання клієнту інформації по кредитній заборгованості?Приклад:
Звернувся до банку з проханням надати інформацію про динаміку погашення кредиту з зарахуванням платежів в розрізі "тіло кредиту", "відсотки"., банк інформовано про намір дострокового погашення кредиту. Банк інформацію про зарахування платежів не надає, звернення не розглядає., повідомляє тільки про загальний залишок боргу. Клієнт (я) не погоджується з боргом з підстав ненадання банком інформації та просить надати докази існування цієї заборгованості. Банк не реагує та продовжує нараховувати відсотки.
Чи була в когось подібна судова практика?


Сообщение отредактировал Істинний - Середа, 22.12.2010, 00:12
 
MatiasДата: Неділя, 13.03.2011, 13:20 | Сообщение # 2
Лейтенант
Группа: Модераторы
Сообщений: 61
Репутация: 2
Замечания: 0%
Статус: Offline
Вообще то странная ситуация. Работала в банке юристом и с таким не сталкивалась. Кредитный отдел всегда предоставлял клиенту развернутый расчет: тело кредита, %, пени и прочее. Иной раз и на 20 листах получалось, если должник был "злостным"... Странно.
Запрос в банк делали письменным?
Есть доказательства получения банком Вашего запроса?
Можно в прокуратуру или НБУ стукнуть - подал письменный запрос (копию с доказательством получения банком приложить) - игнорируют! Это не законно - нарушение банковского законодательства и ЗУ "Про информацию", ну и где-то ЗУ "Про права потребителей" (в разрезе именно информации, т.к. банковские операции не являются услугами потребителям в широком смысле: Ст. 11. Права споживача в разі придбання ним продукції у кредит" - споживчий кредит)
ИЛИ
Попробуйте через какого- либо адвоката (если доверяете ему) - пусть составит адвокатский запрос на банк с Вашим письменным разрешением предоставить ему информацию (ведь это банковская тайна) по Вашему кредиту с указанием интересующих Вас моментов...
Еще:
Перечитайте условия вашего договора - что там указано про предоставление банком соответствующего расчета на Ваше требование.... что-то должно быть...

В общем вариантов несколько - начните все же с переговоров с Вашим банком... почему не дают ... может просто бумаги нет? smile Или картридж закончился? smile Пообщайтесь с Вашим специалистом по кредиту...

 
podkolДата: Середа, 30.03.2011, 17:57 | Сообщение # 3
Рядовий
Группа: Користувач
Сообщений: 1
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Підскажіть. В кредитному договорі вказано, що процентна ставка нараховується в останній день місяця, а банк провівши якісь реструктиризації, нарахував 10 числом, що призвело до збільшення суми, чи можна це вважати порушенням договору з сторони банку??????
 
ПрактикуючийЮристДата: П`ятниця, 06.05.2011, 19:07 | Сообщение # 4
Сержант
Группа: Юрист
Сообщений: 32
Репутация: 1
Замечания: 0%
Статус: Offline
Якщо дії банку призвели до збільшення суми, то це порушення умов договору, адже в договорі прописано одне положення. а на практиці банк застосовує інше.
А що за реструктуризації??? ви щось підписували?


http://blagochin.ucoz.ru/
 
makarenko1988Дата: П`ятниця, 26.04.2019, 17:12 | Сообщение # 5
Рядовий
Группа: Юрист
Сообщений: 4
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Вимога банку або другої фінансової організації про повернення кредиту, в тому числі і звернення до суду припиняє нарахування відсотків по кредиту, у разі якщо договором не визначено нарахування відсотків після закінчення дії кредитного договору.
 
http://www.advokat-dnepr.com.ua/%D0%BE%....D%D0%B8
 
ЮРИДИЧНИЙ ФОРУМ » ГОСПОДАРСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ » Банки » Нарахування відсотків банками
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: