П О Ш Т А
 
Логін:
Пароль:

Вхід на сайт
Вітаю Вас, Гість
Реєстрація Вхід


Ошибка деканата - ЮРИДИЧНИЙ ФОРУМ

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
ЮРИДИЧНИЙ ФОРУМ » ЮРИДИЧНІ ФОРУМИ » Інші юридичні питання » Ошибка деканата (которую поздно заметила)
Ошибка деканата
JaneДата: Вівторок, 04.12.2012, 13:50 | Сообщение # 1
Рядовий
Группа: Користувач
Сообщений: 1
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Вийшла безглузда ситуація з навчанням.
Взагалі так, я закінчила 4 курси в інституті, вчилася на бюджеті. Щоб залишитися на 5 курс нам треба було ще скласти вступний іспит на ступінь спеціаліста в цьому вузі. Для того, щоб визначити, хто залишається на бюджеті, а хто ні, в деканаті придумали рейтинг з 2 оцінок. Перша оцінка - це середнє арифметичне всіх оцінок за всі заліки та іспити, як би загальний бал успішності, друга оцінка - це вступний іспит.
Так от, я не потрапила в список бюджетників, не вистачило 1 або 2 бали.
Ну і виходить, що я вже 1 семестр провчилася на контракті.
Але, блін, сьогодні знайшла заліковку і раптово стукнуло в голову порахувати таки це середнє арифметичне всіх оцінок, і що ви думаєте, виявилося, що мені цей бал занизили, і якби в деканаті порахували все правильно, я була б на бюджеті. Я кілька разів порахувала.
Розумію, що вийшло дуже нерозумно, це питання треба було розбирати ще перед початком семестру, але тим не менш прикро.
Чи є шанс довести цю помилку деканату і добитися переведення на бюджет і повернення грошей, чи варто піднімати скандал? Адже я підписала в серпні договір про контрактне навчання. Відчуваю себе дуже тупо.
 
ЮРИДИЧНИЙ ФОРУМ » ЮРИДИЧНІ ФОРУМИ » Інші юридичні питання » Ошибка деканата (которую поздно заметила)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: