П О Ш Т А
 
Логін:
Пароль:

Вхід на сайт
Вітаю Вас, Гість
Реєстрація Вхід


Почему у нас так много законов? - ЮРИДИЧНИЙ ФОРУМ

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
ЮРИДИЧНИЙ ФОРУМ » ЮРИДИЧНІ ФОРУМИ » Юридична література » Почему у нас так много законов?
Почему у нас так много законов?
CelvinДата: П`ятниця, 06.11.2009, 02:45 | Сообщение # 1
Підполковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 102
Репутация: 3
Статус: Offline
Как по мне все кодексы и законы, постановы и указы можно вместить в одну, очень небольшую книгу.

вот в эту http://biblia.org.ua/bibliya/vtor.html


Права озброєних людей не порушуються.
 
ElitaДата: Вівторок, 17.11.2009, 00:08 | Сообщение # 2
Рядовий
Группа: Юрист
Сообщений: 8
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Звісно наше законодавство досить громіздке та не всім зрозуміле, але воно покликане навести порядок у суспільстві. ми не можемо порівнювати Біблію із будь-яким законодавством, так як це абсолютно різні речі: Біблія веде нас до розуміння самого себе, своєї суті, а законодавство лише частково( зверніть увагу, що на сьогодні ще мало що досягнуто із можливого людством у даній сфері, оскільки закони повинні постійно змінюватися слідкуючи за руслом сильного потоку розвитку суспільства) регулює поведінку людини, її місце у хаосі, який ми називаємо суспільним життям ( а не "Життям даним нам Богом"). таким чином я думаю ви розумієте різницю між законодавством і Біблійними законами, які аж ніяк не суперечать один одному, а навпаки допомагають зробити важелі на терезах добра і зла найбільш наближеними до рівного.
 
VeadelДата: Субота, 21.11.2009, 11:18 | Сообщение # 3
Рядовий
Группа: Юрист
Сообщений: 10
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
В 19 веке один русский адвокат сказал:
Большое количество законов компенсируется их невыполнением.
По-моему это актуально и сегодня!!
 
tigruliaДата: Четвер, 28.01.2010, 12:21 | Сообщение # 4
Рядовий
Группа: Юрист
Сообщений: 6
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Этот адвокат оказался прав) поскольку на сегодняшний день огромное количество законов, которые меняются чуть ли не каждый день, в них вносятся дополнения и изменения. И зачастую они противоречат друг другу. На мой взгляд рядовому человеку просто не уследить за всеми изменениями, особенно когда о них умалчивают, кок например было в свое время с налоговым кредитом, и выплатам по ребенку до 3-х лет. Хотя я сегодня встречаю людей, которые о налоговом кредите не имеют понятия. Что говорит о том что правовая культура нашего народа к огромному сожелению хромает((
 
MatiasДата: Середа, 19.05.2010, 15:58 | Сообщение # 5
Лейтенант
Группа: Модераторы
Сообщений: 61
Репутация: 2
Замечания: 0%
Статус: Offline
Quote (tigrulia)
И зачастую они противоречат друг другу.

Я думаю, что это даже нарочно, чтобы маневрировать меняя "правовые" обоснования своей позиции smile в суде, в других "установах" власти....

 
BELARUSДата: Четвер, 03.03.2011, 11:52 | Сообщение # 6
Сержант
Группа: Юрист
Сообщений: 36
Репутация: 3
Замечания: 0%
Статус: Offline
В нас купа законів, які регулюють однорідні суспільні відновини з одного боку повно, а з іншого порізному, а тому в деяких НПА є неточності, колізії та суперечності.
Така ситуація, на мою думку, на руку нашій державі, судовій системі, певним державним службовцям, оскільки, наприклад, суд може застосувати певну норму, яка вигідна стороні чи йому, при цьому закривши очі на інші норми законодавства. Звичайні люди не можуть захистити себе, а укранці із баксами можуть купити закон і практику. Це реально і жахливо.

Я думаю якщо всі НПА нормувати та систематизувати, нехай і в товстенькі книжечки, то це спростить систему і регламентує її. Але в хаосі кожен лорд керує по своєму.

 
ЮРИДИЧНИЙ ФОРУМ » ЮРИДИЧНІ ФОРУМИ » Юридична література » Почему у нас так много законов?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: