П О Ш Т А
 
Логін:
Пароль:

Вхід на сайт
Вітаю Вас, Гість
Реєстрація Вхід


позбавлення прав без рішення суду - ЮРИДИЧНИЙ ФОРУМ

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
ЮРИДИЧНИЙ ФОРУМ » ЮРИДИЧНІ ФОРУМИ » ДАІ, ДТП » позбавлення прав без рішення суду
позбавлення прав без рішення суду
HarleyhellДата: П`ятниця, 28.09.2012, 00:48 | Сообщение # 1
Рядовий
Группа: Користувач
Сообщений: 1
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Доброго Дня! Нещодавно зіткнувся з свавіллям у кабінетах підрозділу ДА, що за адресою м. Рівне, вул. Вербова, 39. Загалом ситуація така: у листопаді 2009р. працівникі ДАІ затримали та склали протокол щодо керування у нетверезому стані, хоча мотивом для цього було лише те, що я НЕ рухаючись, перебував на ТЗ об"ємом 49.9см3 але ключі були в замку ТЗ, склали "по-своєму", пригрозили що ТЗ я можу і не побачити, привезли на освідчення, як результат,- рішення суду- 2550грн. штрафу. Станом на 2009р. прав на керування ТЗ у мене не було, бо для вищевказаного об"єму вони не були потрібні. На сьогодняшній день, маючи на меті отримати права водія, склавши іспит у автошколі та ДАЇ почалося найцікавіше. Видрукувати права водія мені відмовилися мотивуючи, що у них не закритий протокол і вони не знають які санкції були примінені судом, зобов"язали принести рішення суду. Копію рішення суду котру я надав прийняти відмовились мотивуючи що вона без квитанції про сплату штрафу, на моє зауваження про те, що застосування штрафу не забороняє мені на законних правах грромадянина України отримати водійські права, мені відповіли,- " Ми тут вирішуємо що вам можна, а що ні", на прохання показати яким законом вони керуються- відповіддю були великі очі і прохання залишити кабінет, бо копі рішення вони в мене не приймуть і відмітку не поставлять... Отже питання, чи дійсно працівники ДАІ мають право не надати мені водійске посвідчення, або у даному випадку перешкождати для його отримання, якщо у рішенні суду не зазначене покарання у вигляді позбавлення прав керувння ТЗ і який закон це регулює? Чи можу я оскаржити дії працівника ДАІ і у яких інстанціях?це має бути скарга, заява? І чи вірні мої припущення у даному випадку з приводу того, що застосування штрафу і позбавлення прав це два різних покарання за одне порушення?

Рух проти системи- засіб самовдосконалення!

Сообщение отредактировал Harleyhell - П`ятниця, 28.09.2012, 01:03
 
basov73Дата: Четвер, 04.10.2012, 15:43 | Сообщение # 2
Рядовий
Группа: Юрист
Сообщений: 6
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Естественно не желание выдать Вам права и не оплаченный штраф связи не имеет.Для начала если Вы сдали экзамены и вопрос только в получении прав, Вы должны написать в МРЭО письмо с просьбой разьяснить сложившуюся ситуацию(поставить чёткие вопросы на каком основании вам не выдают права), это направляется заказным письмом с перечнем вложений ( на почте это всё знают).А потом когда придет или не придёт ответ надо обращаться в суд.
 
ЮРИДИЧНИЙ ФОРУМ » ЮРИДИЧНІ ФОРУМИ » ДАІ, ДТП » позбавлення прав без рішення суду
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: