П О Ш Т А
 
Логін:
Пароль:

Вхід на сайт
Вітаю Вас, Гість
Реєстрація Вхід


Как нужно разговаривать с ГАИ - ЮРИДИЧНИЙ ФОРУМ

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
ЮРИДИЧНИЙ ФОРУМ » ЮРИДИЧНІ ФОРУМИ » ДАІ, ДТП » Как нужно разговаривать с ГАИ
Как нужно разговаривать с ГАИ
CelvinДата: Понеділок, 22.02.2010, 10:02 | Сообщение # 1
Підполковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 102
Репутация: 3
Статус: Offline
Как нужно разговаривать с ГАИ - занимательное видео

http://video.i.ua/user/6695/20930/160419/


Права озброєних людей не порушуються.
 
NikДата: П`ятниця, 14.05.2010, 10:21 | Сообщение # 2
Рядовий
Группа: Користувач
Сообщений: 1
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Для начала надо быть ЧЕЛОВЕКОМ!
Очень негативно отношусь к подобным видео, так как НЕ квалифицированные водители, насмотревшись ТАКОГО потом начинают на пустом месте не ориентируясь в НПА доказывать свою правоту.
Читайте ЗАКОН - будет больше пользы! )
 
lanselotДата: Вівторок, 22.06.2010, 13:15 | Сообщение # 3
Рядовий
Группа: Користувач
Сообщений: 1
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Quote (Nik)
Как нужно разговаривать с ГАИ - занимательное видео

Це вже опше!!
Не потрібно такого робити, потрібно бути вічливим і коректним, та слідкувати за дотриманням законності співробітником міліції!!
 
dimonДата: Понеділок, 02.08.2010, 09:39 | Сообщение # 4
Рядовий
Группа: Користувач
Сообщений: 1
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
а як Вам така ситуація: їду з жінкою на мопеді , жінка за рулем, обїжджаю ДПС за 30 м десь в 23.10 я їх бачу вони нас теж. Виїжаємо на головну трасу підрізають машиною ДПС вилітає лейтенант , кричить чо він лейтенант уголовного розшуку, а я йому у вас на машині ДПС який карний розшук, питає документи на мопед, я йому паказав, потає а чому без шолома, я йому питайте у водія я пасажир, співробітник пристає дло жінки і говорить пішли в машину , потім говорить це мені, бо їм потрібно план по штрафам виписати, 20 хв умопляли сісти когось із нас в машину, потім говорять до мене що я п'яний їдем на експертизу, хоча я пасажир, потім привезли їм липових свідків, все це тянулось годину я так и не зрозумів , якщо їм потрібен план, я тут причому, через 2 місяці повістка в суд прийшла і що робити , мене не ознайомили з протоколом я його не підписав, віддали документи і поїхали всі в різні боки
 
BELARUSДата: Четвер, 02.09.2010, 11:29 | Сообщение # 5
Сержант
Группа: Юрист
Сообщений: 36
Репутация: 3
Замечания: 0%
Статус: Offline
dimon напиши скарги. А жінка нехай напише в прокуратуру та міліцію, що вас зупинили......та хотіли її згвалтувати (це не зовсім законно та не полюдські, але ДАІшники за вами будуть бігати), а потім протокол визнавати недійсним)))
Успіхів вам.
 
zahist-pravoДата: Середа, 19.10.2011, 14:09 | Сообщение # 6
Рядовий
Группа: Юрист
Сообщений: 3
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
dimon переш за все сходи в суд та ознайомся з матеріалами справи. Якщо сам не розумієш про що йдеться там мова візьми адвоката. Взнай що за свідки їхні адреси обов'язково. після того як ознайомишся з матеріалами справи напиши заперечення щодо притягнення тебе до відповідальності. Також Дружина нехай напише скаргу на дії працівників міліції. хто вони, їхні звання. Вкрайньому випадку є гаряча лінія можна до них звернутись.
 
EorlinДата: Четвер, 24.10.2013, 13:55 | Сообщение # 7
Рядовий
Группа: Юрист
Сообщений: 1
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Якщо Ви некомпетентний, краще не сваритися з працівниками Державтоінспекції. Якщо дійсно трішки порушив - вибачся, якщо нормальний інспектор - попередить і відпустить. Якщо ж дійсно винний - будь добрий, понеси заслужене покарання. Але безпідставно нахабніти - тільки гірше собі зробиш.
 
ЮРИДИЧНИЙ ФОРУМ » ЮРИДИЧНІ ФОРУМИ » ДАІ, ДТП » Как нужно разговаривать с ГАИ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: