П О Ш Т А
 
Логін:
Пароль:

Вхід на сайт
Вітаю Вас, Гість
Реєстрація Вхід


Розлучення - ЮРИДИЧНИЙ ФОРУМ

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
ЮРИДИЧНИЙ ФОРУМ » ЮРИДИЧНІ ФОРУМИ » Сімейне право » Розлучення (Право бачити дитину)
Розлучення
retrrroДата: Вівторок, 05.06.2012, 17:26 | Сообщение # 1
Рядовий
Группа: Користувач
Сообщений: 1
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Добрий день. На даний момент перебуваю у шлюбі але проживаємо окремо, є дитина якій виповнилось 2,5 місяці. Дружина не дає змоги бачитись з дитиною, по телефону аргументує це тим, що такий батько їй не порібний. Розмова закінчується криком, матом, образами, не з моєї сторони, діє по принципу "Я мати, я краще знаю", на мої слова, що дитина повинна знати свого батька і відчувати його любов, каже що я їй не потрібний. Переїхала жити до своєї матері через 2 тижні після народження дитини, спочатку при моїх спробах побачити дитину влаштовувала істерики, незрозумілі крики, образи... Після того місяць мав можливість приходити до дитини (почав надіятись, що хочаб щось зрозуміла і не буде перешкоджати бачити дитину) помилявся. Подзвонив запитав як дочка, чи завтра буде вдома, щоб її побачити, що купити (памперси, одяг...), почув у відповідь, щоб більше не заходив, тиїй не потрібний, відповідь (якщо її так можна назвати) - чергова істерика. Звертався у орган опіки, сказали, що можна зробити багато чого але це не забезпечить того щоб бачитись з дитиною, тому що навіть якщо за рішенням суду мені призначать дні відвідувань, існує безліч варіантів для відмовок: дитина тільки поїла, дитина ще не їла, дитина хворіє та й просто не відкрити двері.... Список можна продовжувати. Ускладнює ситуацію й те , що теща конкретно настроює дружину проти мене (в принципі шлюб знищила саме вона). Що робити в такій ситуації, і хто може допомогти у цьому питанні?
 
garkavenkoДата: Четвер, 07.06.2012, 15:07 | Сообщение # 2
Сержант
Группа: Юрист
Сообщений: 28
Репутация: 1
Замечания: 0%
Статус: Offline
Вам потрібно звернутися до суду з позовною заявою про усунення перешкод у спілкуванні з дитиною та у її вихованні.
 
ЮРИДИЧНИЙ ФОРУМ » ЮРИДИЧНІ ФОРУМИ » Сімейне право » Розлучення (Право бачити дитину)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: