П О Ш Т А
 
Логін:
Пароль:

Вхід на сайт
Вітаю Вас, Гість
Реєстрація Вхід


Про позбавлення батьківських прав - ЮРИДИЧНИЙ ФОРУМ

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
ЮРИДИЧНИЙ ФОРУМ » ЮРИДИЧНІ ФОРУМИ » Сімейне право » Про позбавлення батьківських прав
Про позбавлення батьківських прав
CaponeДата: Середа, 26.05.2010, 19:00 | Сообщение # 1
Рядовий
Группа: Користувач
Сообщений: 1
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
В мене виникла така ситуація:
декілька років тому я розвівся зі своєю дружиною, оскільки отримав підстави для сумнівів щодо мого батьківства дитини народженої у нашому шлюбі. Біля року тому судом призначена генетична експертиза по встановлення батьківства. На сьогодні ця експертиза так і не вібулася, оскільки спочатку були оскарження, а потім не дійшли згоди щодо місця проведення експертизи. Зараз справа у апеляційному суді.

Моя єкс-дружина подала позов щодо позбавлення мене батьківських прав. Яким чином можна зупинити розляд цього позову до проведення єкспертизи про встановленя батьківства.

 
ІпотекодержательДата: Четвер, 27.05.2010, 13:09 | Сообщение # 2
Рядовий
Группа: Користувач
Сообщений: 1
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Необхідно подати до суду, в якому розглядається справа про позбавлення батьківства, заяву про зупинення провадження у справі у зв'язку розглядом в апеляції іншої справи. Але суддя задоволить цю заяву, лише, якщо буде встановлено, що справу про позбавлення батьківських прав неможливо розглянути до винесення остаточного рішення по тій справі, що зараз є в апеляції. Не зовсім зрозуміло з ваших пояснень, які позовні вимоги за вашим позовом.
 
ОленаДата: Вівторок, 15.06.2010, 11:44 | Сообщение # 3
Рядовий
Группа: Юрист
Сообщений: 2
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Відповідно до пункту 4 ст. 201 ЦПК України, суд зупиняє провадження по справі у разі неможливості її розгляду до вирішення іншої справи. Я так розумію, що існує Ваш позов про виключення вашого імені з актового запису про народження дитини. Так ось якщо в першій справі Ви доведете відсутність кровного споріднення між Вами та дитиною, то розгляд справи про батьківство втратить сенс.
 
BELARUSДата: Четвер, 02.09.2010, 11:46 | Сообщение # 4
Сержант
Группа: Юрист
Сообщений: 36
Репутация: 3
Замечания: 0%
Статус: Offline
Олена цілком права, але я не розумію сенсу зупиняти справу, якщо Ви розлучилися через сумніви щодо ботьківстка, Вас позбавляють батьківських прав.Якщо Ви хочете взагалі прибрати ваші дані по дитині, то в цьому є сенс.
 
asbentДата: Середа, 10.11.2010, 20:32 | Сообщение # 5
Рядовий
Группа: Користувач
Сообщений: 1
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Потрібна порада. В мене відбувся суд на рахунок позбавлення батьківських прав. Всі факти були вигадані і спростовані мною в першому слуханні. На другому слуханні позивачка відликала позов. Скажіть будь ласка чи можу я іі притягнути до відповідальності (або матеріальноі компенсаціі) за наклеп, моралну шкоду та матеріальні витрати повязані зі справою. Дякую.
 
адвокат6678Дата: Четвер, 13.01.2011, 22:32 | Сообщение # 6
Сержант
Группа: Юрист
Сообщений: 32
Репутация: 1
Замечания: 0%
Статус: Offline
Так, ви можете притягти її до відповідальності. Окрім того, справи про позбавлення батьківських прав - дуже специфічні. тому що пбп - це крайній захід до якого вдається суд, тому ці справи дуже серйозні за своїм психологічним аспектом. Адже коли батька намагаються позбавити його прав - це надзвичайно сильне психічне потрясіння, окрім того, як відомо, підстави пбп застосовуються до людей які або ведуть аморальний спосіб життя, вживають алкоголь або наркотики, жорстоко поводяться з дитиною, тощо, тому перед обличчям держави була спроба зіпсувати Вашу репутацію та позбавити найдорожчого (дитини) абсолютно безпідставно. Тому, однозначно, закон на Вашому боці!

http://blagochin.ucoz.ru/
 
ЮРИДИЧНИЙ ФОРУМ » ЮРИДИЧНІ ФОРУМИ » Сімейне право » Про позбавлення батьківських прав
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: